اپل اطلاعات خیابان ها را با كوله پشتی جمع آوری می كند

اپل اطلاعات خیابان ها را با كوله پشتی جمع آوری می كند

وب كنفرانس: تصاویری جدید نشان داده است اپل به وسیله كوله پشتی هایی مجهز به دوربین و سنسورهای مختلف اطلاعات خیابان ها راجمع آوری می كند.به گزارش وب كنفرانس به نقل از انگجت، تلاش اپل برای بهبود دقت نقشه خود به مقطع جالبی رسیده است. این شركت اطلاعات مربوط به خیابان ها را به وسیله كوله پشتی جمع آوری می كند.
به تازگی تصاویری از یك كارمند «نقشه اپل» انتشار یافته كه با یك كوله پشتی مجهز به چند دوربین، سنسورهای لیدار و تجهیزات در خیابان های سانفرانسیسكو تردد می كند. هنوز كاملا مشخص نمی باشد دلیل این اقدام چیست اما احتمال دارد این فرد مشغول جمع آوری اطلاعات و جزئیات پیاده روها باشد.

البته این مورد چندان عجیب نیست. گوگل هم سال های متوالی از گجت های مختلف برای جمع آوری تصاویر و اطلاعات مختلف خیابان هایی بهره برد كه اطلاعات كاملی از آنها وجود نداشت. این امر سبب می گردد نقشه ها گذرگاه های عابر پیاده بیشتری را نشان دهند.
اپل با عرضه iOS12 جزئیات بیشتری به نقشه اضافه كرده است. البته آپدیت كلی نقشه فقط مربوط به شمال كالیفرنیا است و هنوز مشخص نمی باشد اطلاعاتی كه با كوله پشتی ارسال می گردد در این آپدیت هم عرضه خواهد شد یا خیر.

1397/07/23
15:59:44
5.0 / 5
5312
تگهای خبر: اپل , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری