انتظار برای بازگشت آنتن 28 هزار موبایلی كه ناگهان پرید!

انتظار برای بازگشت آنتن 28 هزار موبایلی كه ناگهان پرید!

به گزارش وب كنفرانس ایسنا/البرز  رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور اظهار داشت: تلفن های همراهی كه مدتی پیش به خاطر رجیستری قطع شده بود به تدریج و برمبنای اولویت وصل خواهند شد.


محمد مهدی غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار داشت: هم اكنون بازار تلفن همراه به یك ثبات رسیده است و وضعیت نسبت به قبل بهتر شده است، البته ركودی نیز در بازار وجود دارد كه فقط متعلق به بازار گوشی نیست بلكه در تمامی صنوف وجود دارد.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز درباب بحث رجیستری و گوشیهایی كه مهر ماه در امتداد این طرح قطع شده بود، اظهار داشت: مدتی قبل ۲۸ هزار تلفن همراه مسافری قطع شد كه با قول وزیر صنعت و جلسات گوناگون با مسئولین كشوری، مساعدت و پیگیری مسئولین سامانه همتا و كمیته تلفن همراه كشور صل خواهند شد.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور افزود: البته در بین این ۲۸ هزار دستگاه، گوشی مشكل دار نیز وجود داشت بنا بر این و وجود قاچاقچیان دراین زمینه، این ۲۸ هزار موبایل با اولویت و به تدریج وصل خواهد شد.
غفوریان در ادامه درباب حجم مالی این تلفن های همراه اظهار داشت: قسمت اقتصادی و مالی این دستگاه ها بسیار حجیم است، اگر هر دستگاه را میانگین پنج میلیون تومان تصور نماییم متوجه عدد آن می شویم.
منبع:

1398/10/09
21:26:43
5.0 / 5
4761
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری