رونمایی از موبایلی كه از وسط تا می شود

رونمایی از موبایلی كه از وسط تا می شود

وب كنفرانس: شركت ویژن ایكس در كنفرانس صنعت نمایشگر از یك نمایشگر لوله شونده رونمایی كرده است. همین طور این شركت از یك موبایل تاشو با نمایشگر 6.47 اینچ رونمایی نمود كه از وسط تا می شود.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از گیزموچاینا، شركت Visionox معتقد می باشد نمایشگرهای لوله شونده بعد از دستگاه های تاشو به ترند جدید بازار موبایل تبدیل می شوند. درهمین راستا در كنفرانس جهانی صنعت نمایشگر چشم اندازی از آینده فناوری های این حوزه نمایش داده شد. در این رویداد سه روزه كه در ایالت آنهویی چین برگزار شد، شركت ویژن ایكس از یك پنل نمایشگر انعطاف پذیر AMOLED همراه محصولاتی جالب مانند یك موبایل تاشو صدفی شكل رونمایی نمود. این شركت اعلام نموده نمایشگر لوله شونده در مقایسه با نمایشگرهای تاشو فضای كمتری اشغال می كند. نمایشگر ویژن ایكس به شكل یك طومار بود كه دور یك میله با شعاع ۷ میلیمتر پیچیده می شد. البته مدت زیادی طول می كشد تا این فناوری آماده عرضه به بازار شود.
نمایشگری كه در این كنفرانس رونمایی گردید فقط یك پنل بود و روی موبایل نصب نشده بود. البته باید اشاره نمود شركت هایی مانند BOE و ال جی نیز در گذشته نمایشگرهای لوله شونده را رونمایی كرده اند. این شركت علاوه بر نمایشگر لوله شوند همین طور از یك موبایل تاشو صدفی شكل رونمایی نمود. این موبایل از وسط تا می شود و برخلاف موبایل موتورلا ریزر، شبیه یك دستگاه اندروید عادی است. این دستگاه دارای یك نمایشگر انعطاف پذیرAMOLED در اندازه ۶.۴۷ اینچ است. روی نمایشگر یك بریدگی شبیه اشك وجود دارد. موبایل بعد از تاشدن به یك دستگاه با ضخامت ۱۳.۳ میلی متر تبدیل می شود. در كنار این موارد ویژن ایكس از یك موبایل با نمایشگری با ۰.۷ میلیمتر در قسمت های بالا، چپ و راست رونمایی نمود.


منبع:

1398/09/03
18:43:30
5.0 / 5
4907
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری