در گزارش وب كنفرانس مطرح شد؛

پاسخ جهرمی به ادعای وجود باند فساد در وزارت ارتباطات

پاسخ جهرمی به ادعای وجود باند فساد در وزارت ارتباطات

وب كنفرانس: وزیر ارتباطات در مورد انتشار برخی اخبار در مورد شناسایی باند فساد در وزارت ارتباطات توضیحاتی عرضه داد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از مهر، روز گذشته یكی از سایتهای خبری ادعا نمود كه در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی كه از زیر مجموعه های وزارت ارتباطات است، شبكه های فساد سازمانی شكل گرفته كه با دریافت رشوه، مجوز صادر و با سرمایه های مردم بازی می كنند.
محمدجواد آذری جهرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد ادعای مطرح شده در مورد «وجود باند فساد در طبقه دوازدهم ساختمان رگولاتوری» اظهار داشت: من می دانم اینكه می نویسند «فساد در بیخ گوش وزیر ارتباطات در طبقه دوازدهم وزارت ارتباطات» از كجا نشات می گیرد.
وی اظهار داشت: ما در برخورد با مشكلاتی كه در وزارت ارتباطات است، جدیت داریم و حراست وزارت ارتباطات این مورد را شناسایی كرده است. اما آن كسی كه ادعا كرده، خودش رشوه داده است و مجرم در پرونده است؛ آن كس هم كه رشوه گرفته ما گزارش آنرا در برج ۵ (مردادماه) به مراجع داده ایم.
وزیر ارتباطات افزود: البته ما از پرداختن رسانه ها به این موضوعات استقبال می نماییم.
جرئیات بیشتر ماجرا...
در این زمینه جمال هادیان سخنگوی وزارت ارتباطات هم در گفتگو با خبرنگار مهر، مبحث را تشریح كرد.
وی اظهار داشت: فردی به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رجوع می كند و تقاضای تاسیس دفتر خدماتی دارد، اما به لحاظ قواعد و قوانین، تقاضای وی منطبق با قانون نبوده است. بنابراین به وی می گویند كه این درخواست ممكن نیست و بنابراین وی، پیشنهاد تطمیع و رشوه می كند.
هادیان اضافه كرد: بهرحال پیش از آنكه كسی رشوه ای بدهد و بگیرد، مبحث توسط حراست كشف می شود و هم با ایشان برخورد شده و به مراجع قضایی اعلام می شود و هم به نفراتی كه مشكوك به گرفتن رشوه اند.
وی تصریح كرد: هنوز چیزی ثابت نشده است. اما مبحث و متهمان به دادگاه معرفی شده و با آنها برخورد شده و برخی نفرات از كار معلق شده اند. هیچ یك از كاركنان وزارت ارتباطات و مدیران این وزارتخانه و هم هیچ یك از كاركنان و مدیران رگولاتوری در این مورد دخالت نداشتند و آن كارشناسی كه به وی افترا وارد است، هنوز اتهامش به اثبات نرسیده است.
مدیركل روابط عمومی وزارت ارتباطات اظهار داشت: این شخص كارشناس بوده و از زمانی كه به وی افترا وارد شده، تعلیق شده و پرونده در حال رسیدگی است. اینكه امكان دارد بگویند وی مقصر بوده و یا نبوده را ما نمی دانیم و نمی توانیم فردی كه هنوز اتهامش ثابت نشده را متهم نماییم.
وی اظهار داشت: پیشبینی مان این است كه طرح این مورد توسط یك سایت خبری و ارتباط آن به سایر حاشیه ها با هدف سیاسی صورت می گیرد. در حالیكه این مورد اصلا سیاسی نبوده و حتی مربوط به الان هم نیست. این مورد مربوط به دو ماه پیش است. اتفاقی است كه در وزارت ارتباطات كشف شده و خود وزارت ارتباطات، خاطیان را به مراجع قضایی معرفی كرده است.
هادیان تصریح كرد: منتظر رای مراجع قضایی هستیم. هیچ یك از كاركنان و مدیران وزارت ارتباطات درگیر این پرونده نیستند.

1398/07/14
23:24:45
5.0 / 5
4336
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری