دسترسی آمازون به اطلاعات دارویی مشتریان داروخانه آنلاین

دسترسی آمازون به اطلاعات دارویی مشتریان داروخانه آنلاین

وب كنفرانس: شركت آمازون با در اختیار گرفتن یك داروخانه آنلاین به اطلاعات وضعیت سلامت و بهداشت كاربران دسترسی پیدا كرده است.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، به نقل از CNBC، هفته گذشته بود كه شركت آمازون طی یك قرارداد یك میلیارد دلاری، وب سایت داروخانه آنلاین و اینترنتی PillPack را تصاحب كرد.

شركت آمازون یكی از بزرگ ترین و خوش آوازه ترین فروشگاه های خرده فروشی آنلاین و اینترنتی در جهان است كه دفتر مركزی آن در ایالات متحده آمریكا مستقر شده است.

پس از آنكه آمازون در زمینه های مختلف موفق شد به دستاوردهای بزرگی دست پیدا كند؛ حالا به نظر می آید كه به عرصه خرید و فروش دارو و محصولات پزشكی و درمانی هم وارد شده است و می خواهد با دریافت اطلاعات سلامت و بهداشت كاربران و مشتریان كمك به سزایی به آن دسته از بیمارانی كه در كوشش برای دسترسی به بعضی از داروهای خاص هستند، كند.

آمازون هفته گذشته بعد از عقد قرارداد یك میلیارد دلاری با داروخانه آنلاین PillPack به نسخه های مشتریان دسترسی یافت تا بتواند داده های خویش را تكمیل تر كند و به خوبی وارد قلمروی دارو و درمان شده و به تحلیل آماری دقیق تری اقدام نماید.

رفتارشناسی هایی كه تابحال توسط تیم های تخصصی آمازون صورت گرفته است، به این شركت بزرگ آمریكایی كمك كرده است تا بتواند درآمد و سودآوری خویش را به مرز ۱۷۸ میلیارد دلار در سال قبل ۲۰۱۷ میلادی برساند.

جولی راس - یكی از نمایندگان سازمان تنظیم مقررات بهداشت و درمان در اورلند پارك - در این باره می گوید: آمازون با بررسی، تحلیل و دسترسی به نسخه های دارویی بیماران، اطلاعات شخصی و مهمی را بدست می آورد كه از آن طریق می تواند دریابد چه كسی دچار چه بیماری است. بدین ترتیب، امنیت اطلاعات و حفاظت از حریم خصوصی كاربران برای آمازون از همیشه پررنگ تر می گردد.

آمازون با تصاحب PillPack، به اطلاعات و نسخه های كاربران این داروخانه آنلاین در ۴۹ ایالت آمریكا دسترسی كاملی دارد. به نظر می آید كه آمازون بعد از تصاحب این داروخانه آنلاین می تواند نام آن را «داروخانه آمازون » تغییر دهد و با حفظ اطلاعات خصوصی و حریم شخصی كاربران، نظر مشتریان زیادی را در سراسر جهان به سمت خود جلب نماید و به افزایش درامد بی سابقه دست یابد.
1397/04/15
13:58:58
5.0 / 5
4599
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری