صدری:

۶۰ درصد بازار اینترنت در اختیار شركت مخابرات است

۶۰ درصد بازار اینترنت در اختیار شركت مخابرات است

وب كنفرانس: مجمع عمومی عادی سالیانه و عادی به صورت فوق العاده صاحبان سهام شركت مخابرات ایران، امروز در پژوهشگاه نیرو برگزار و در آن گزارش هیات مدیره در مورد عملكرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ قرائت و در مورد بررسی و تصویب صورت سال مالی مربوط به سال مالی گذشته تصمیم گیری شد.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، سید مجید صدری - مدیر عامل شركت مخابرات ایران - در این مجمع بـــــا تاكید بر استفاده از فناوری های لبه در تمام ابعاد سازمانی و عملیاتی اظهار داشت: هم افزایی و استفاده مشترك از منابع به منظور خودكفایی در صنعت مخابرات، از اولویت های اصلی فعالیت مجموعه مخابرات است.

او اضافه كرد: به منظور تحقق اهداف یاد شده، ارتباط با سندیكا، اتحادیه، شركت های دانش بنیان و تولیدكننده های داخلی مدنظر است.
مدیر عامل شركت مخابرات با عرضه گزارشی از عملكرد سال ۹۶ شركت مخابرات ایران اظهار داشت: با گام گذاشتن در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از تولید داخلی به دنبال سودآوری برای تمام ذی نفعان هستیم.
وی با نگاهی به دستاوردهای تجاری شركت در سال ۱۳۹۶ اظهار داشت: توسعه بازار، توسعه سرویس های باندل، تحول در شبكه و فناوری اطلاعات و افزایش بهره وری در مدل عملیاتی از مهم ترین اولویت های تجاری شركت است.
صدری تصریح كرد: با تمركز بر توسعه باند پهن ثابت و موبایل، ۶۰ درصد بازار اینترنت كشور را در اختیار داریم و در ضریب نفوذ تلفن ثابت از ۳۹ به ۴۲ درصد رسیده ایم.
مدیر عامل شركت مخابرات ایران با تاكید بر وجود نگاه تجاری به سرویس FTTH اظهار داشت: امسال حداقل ۳۰۰ هزار مشترك به سرویس فیبرنوری شركت اضافه خواهد شد، در حالیكه تعداد پورت پرسرعت ADSL به ۵/۵ میلیون پورت بالغ شده است.
وی توسعه پورتال و خدمات غیرحضوری، ساده سازی فرایندهای عرضه خدمات به مشتریان، افزایش كانال های پرداخت، ساماندهی مراكز تماس و بهبود نیم درصدی در شاخص NPS را از مهمترین دستاوردهای شركت در حوزه مشتریان عنوان نمود.
صدری با تاكید مجدد بر توجه به سرمایه انسانی بعنوان بزرگ ترین پیشران توسعه شركت اضافه كرد: تدوین نقشه راه آموزشی، توجه بیشتر به نیازها و خواسته های سرمایه انسانی و پیاده سازی نظام مدیریت عملكرد كاركنان همسو با راهبرد شركت، از اولویت های منابع انسانی است.
وی پشتیبانی از تولیدكنندگان داخلی، توسعه خدمات و اكوسیستم محتوا و همكاری با شركت های FCP را از مهم ترین برنامه های شركت در سال ۱۳۹۷ عنوان نمود.1397/03/24
13:40:10
5.0 / 5
5376
تگهای خبر: پژوهش , پشتیبان , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری