از سوی شركت ارتباطات زیرساخت

امكانات مجانی پیام رسان های داخلی فراهم گردید

امكانات مجانی پیام رسان های داخلی فراهم گردید

وب كنفرانس: مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت گفته كه در جهت پشتیبانی از كالا و خدمات داخلی امكانات پیام رسان های داخلی همچون محل استقرار سرورها و پهنای باند و اینترنت توسط این شركت ارتباطات به صورت مجانی فراهم می گردد.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، صادق عباسی شاهكوه - مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت - اظهار كرده است كه از ابتدای دولت یازدهم تابحال فعالیت های گسترده ای در بستر ارتباطی رخ داده است و این امكانات خصوصا در مورد اپراتورها قابل مقایسه با قبل نیست؛ اما مردم عزیز كشورمان لیاقت پیشرفت بیشتر، در همه عرصه ها را دارا هستند.
او برخورداری از مدیریت جهادی در این شركت تصریح كرد و اظهار داشت: استراتژی شركت ارتباطات زیرساخت این است كه فعالیت های ارتباطی را انحصاری نكند، بلكه خدمات با كیفیت و قیمت ارزان عرضه شودتا انتخاب برتر و اول تمامی ذینفعان بخش باشد.
وی حركت رو به جلو در مسیر ارتقای خدمات را ضروری برشمرد و اضافه كرد: در جهت پشتیبانی از كالا و خدمات داخلی هم اكنون امكانات پیام رسان های داخلی همچون محل استقرار سرورها، ظرفیت IXP داخلی و پهنای باند و اینترنت را شركت ارتباطات زیرساخت به صورت مجانی فراهم می كند و این سبب افتخار ماست تا سیاست های كشور را به بهترین نحو اجرا نماییم.
مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت، به تعهداتی كه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برعهده این شركت گذاشته اشاره نمود و اضافه كرد: خوشبختانه از برنامه عقب نیستیم؛ اما نیازمند حركت رو به جلو، برای خدمت رسانی بهتر هستیم.
وی با اشاره به اینكه شركت ارتباطات زیرساخت، هسته اصلی شبكه ملی اطلاعات است، اضافه كرد: لازم است برای پیاده سازی این شبكه آمادگی كامل داشته باشیم و شرایط مناسب برای دارندگان محتوای داخلی را فراهم نماییم.1397/01/29
23:58:20
5.0 / 5
4589
تگهای خبر: ارتباطات , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری