فیلترینگ تلگرام در شبكه مستند بررسی می شود

فیلترینگ تلگرام در شبكه مستند بررسی می شود

به گزارش وب كنفرانس جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» با مبحث فیلترینگ تلگرام تولید شده است. با فضاسازی رسانه ها حدودا خیلی از مردم مطمئن شده اند كه باید دنبال نسخه پشتیبان از اطلاعاتشان در تلگرام باشند؛ اما علت این محدودیت ها چیست؟


به گزارش وب كنفرانس به نقل از روابط عمومی شبكه مستند، یازدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» سراغ مبحث فیلترینگ تلگرام رفته است. حرف و حدیث های مسئولان دولتی درباره تهدیدهای پیام رسان خارجی متفاوت می باشد و گاهی ضد و نقیض.
تلگرام در ایام امنیتی و پر آشوب دی ماه سال قبل مختل شد. هر چند رییس جمهور قول داده بود كه هیچ انگشتی روی دكمه فیلتر نخواهد رفت اما حدودا بسیاری مطمئن شدند كه این پیام رسان پرحاشیه دیگر برگشت پذیر نیست. اوضاع كه آرام تر شد دوباره تلگرام هم آزاد شد. امروز مسئولان دولتی معتقدند كه بحران ارزی چند هفته گذشته هم بی ربط به موج سازی فضای مجازی و تلگرام نبوده است. مطرح شدن ارز گرام در بستر تلگرام هم سبب شده تا اوضاع دیگر فقط امنیتی ـ سیاسی نباشد. در این روزها خیلی از حرف ها بر سر تهدیدات اقتصادی و اجتماعی پیام رسان غیر بومی است. دوربین «۳۶۰ درجه» سوال ها و حرف های مردم را با مسؤولان و كارشناسان در بین گذاشته است.
«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است كه با عنایت به اتفاقات و سوژه های مهم جامعه در طول یك هفته تهیه و تولید می گردد. به روز و به لحظه بودن موضوعات از خصوصیت های اصلی این برنامه تلویزیونی است.
«۳۶۰ درجه» با تهیه كنندگی و كارگردانی محمد هادی نعمت اللهی، جمعه هر هفته ساعت ۲۱: ۳۰ از شبكه مستند پخش می گردد.


 

1397/01/22
15:39:31
5.0 / 5
5018
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری