كسب و كار تلگرام از ارزهای دیجیتالی !

كسب و كار تلگرام از ارزهای دیجیتالی !

وب كنفرانس: اپلیكیشن پیام رسان تلگرام كه اخیرا به كسب و كار در زمینه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده روی آورده است، سودی معادل ۸۵۰ میلیون دلار كسب كرده است.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت cityam، این روزها كه بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیار داغ شده است، وب سایت ها، حساب های كاربری و پلتفرم های بسیاری برای استخراج بیت كوین یا بیت كوین ماینینگ بوجود آمده است تا بتوانند با استفاده از آنها به خرید و فروش و مبادلات تجاری كلان اقدام نمایند.

با وجود خیلی از مخالفتها، اما باید این واقعیت را پذیرفت كه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت كوین از استقبال بی نظیری از جانب كاربران جهان مجازی اینترنت و سایر دلالان در كشورهای جهان مواجه شده است و همین امر هم سبب شده سایت ها و اپلیكیشن های بسیاری یك پلتفرم یا درگاه اختصاصی برای كسب ارزهای مجازی یا به اصطلاح استخراج بیت كوین و سایر ارزهای مشابه تولید كنند.

حالا اپلیكیشن پیام رسان تلگرام كه اخیرا وارد عرصه مبادلات و كسب درآمد با استفاده از این منبع نوظهور مالی شده، توانسته است در مدت زمان كوتاهی ۸۵۰ میلیون دلار به جیب بزند. چند ماه پیش بود كه با سرعت گرفتن روند ارزش ارزهای دیجتالی همچون بیت كوین، تلگرام ارز دیجیتالی رمزنگاری شده اختصاصی خود تحت عنوان TON را وارد این عرصه كرد تا بتواند از این طریق، پیام رسان محبوب خویش را تقویت كرده و بهبود ببخشد و از آن طرف هم به ثروت های اندوخته شركتش بیفزاید.

تلگرام كه این ارز دیجیتالی اختصاصی را در اختیار كاربران و شركت های تجاری قرار داده است، حالا از استقبال بی نظیر و كسب درامد بیش از اندازه انتظارشان بسیار خوشحال و خشنود شده اند چون كه مدیران تلگرام پیشتر برآورد كرده بودند كه از این ارز دیجیتالی تنها می توانند تا سقف ۶۰۰ میلیون دلار كسب درآمد كنند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند كه در صورتی كه ارز دیجیتالی TON به عرضه عمومی درآید، میزان فروش آن درامدی معادل حدودا ۱.۲ میلیارد دلار را عائد تلگرام می كند و مجموع درآمدهای این شركت را به مرز دو میلیارد دلار خواهد رساند.

به نظر می رسد كسب درآمد تلگرام همانند اپلیكیشن پیام رسانش، از استقبال بی نظیر و محبوبیت بالایی برخوردار شده است كه می تواند نوید بخش سرنوشت خوب این پیام رسان در آینده باشد.
1396/11/30
14:20:03
5.0 / 5
5395
تگهای خبر: اپل , بیت كوین , دیجیتال , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری