مقابله با مزاحمان ویندوز ۱۰

مقابله با مزاحمان ویندوز ۱۰

به گزارش وب كنفرانس كاربران حرفه ای ویندوز ۱۰ كه تازه ترین نسخه آزمایشی این سیستم عامل را آزمایش كرده اند، می گویند در این نسخه تازه امكان محدود كردن دریافت پیام و اخطار در ساعاتی خاص وجود دارد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از انگجت، تازه ترین نسخه آزمایشی ویندوز ۱۰ موسوم به Insider Preview Build ۱۷۰۷۴ برای بارگذاری در اختیار كاربران خاص این سیستم عامل كه عموما از توسعه دهندگان و برنامه نویسان حرفه ای هستند قرار گرفته است.
یكی از امكانات جدید نسخه یادشده ساعات آرام یا Quiet Hours است كه شباهت زیادی به قابلیت مزاحم نشوید یا Do Not Disturb كامپیوتر های مك دارد و با استفاده از آن می توان ساعاتی از روز را صرفا به دریافت و مشاهده پیام ها و اعلان های افراد و برنامه های دارای اولویت اختصاص داد.
قابلیت یادشده همینطور به صورت خودكار در زمان اجرای بازی های ویدئویی فعال می گردد تا كاربران در زمان بازی كردن پیام های اخطار مزاحم كه تمركزشان را بر هم می زند، دریافت نكنند.
در این نسخه آزمایشی برخی امكانات دیگر و همچون ابزار خاص دستور زبان برای تسهیل و بهبود مطالعه مطالب در وب سایت ها و درك آنها در نظر گرفته شده است. همینطور برخی به روزرسانی ها در مرورگر اینترنتی Microsoft Edge برای تسهیل مشاهده برخی فایل ها و همچون فایل های پی دی اف صورت گرفته است. پشتیبانی صوتی از كتاب های الكترونیك EPUB یكی دیگر از این تغییرات است. علاوه بر این قابلیت های تازه ای برای انتقال فایل ها با استفاده از سیستم Near Share در نظر گرفته شده است.
 

1396/10/25
15:45:30
5.0 / 5
5888
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری