مراقبت از قلب توسط ساعت های هوشمند اپل

مراقبت از قلب توسط ساعت های هوشمند اپل

به گزارش وب كنفرانس مدلهای آینده اپل واچ با نظارت بر علائم حیاتی كاربر به دستگاه مفیدتری تبدیل خواهد شد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت اپل قبلا در این زمینه كارهایی كرده بود، اما هم اكنون در حال كار بر روی آوردن این خصوصیت به طور مستقیم به قلب ساعت هوشمند خود است.

ساعت هوشمند اپل با نظارت بر علائم حیاتی، سیگنال های الكتریكی قلب شما را ردیابی می كند. به این وسیله می توانید شاخص هایی مانند ضربان قلب نامنظم را تشخیص دهید.

این فناوری را می توان بعنوان یك ارتقای بزرگ در این دستگاه كه هم اكنون بیشتر بر تناسب اندام متمركز است، تلقی كرد.

اپل در ماه نوامبر یك پروژه مشترك با دانشگاه استنفورد برای ردیابی ضربان قلب نامنظم با مدلهای فعلی اعلام كرد، اما هنوز سنسورهای آن محدود هستند.

راهی كه اپل برای این كار می تواند در نظر بگیرد، این است كه كاربر برای ردیابی ضربان قلب خود دو طرف ساعت را لمس كند تا توسط ساعت به قلب وی یك سیگنال ضعیف الكتریكی فرستاده شود. البته بعد از آخر نهایی می تواند متفاوت عمل كند.

این احتمال وجود دارد كه اپل به طور كامل از اجرای این كار منصرف شود. اما با عنایت به این كه این فناوری مفید است و ردیابی علائم حیاتی می تواند به جلوگیری از سكته مغزی و نارسایی قلبی كمك نماید، بعید به نظر می رسد كه اپل منصرف شود. 

1396/10/02
02:13:25
5.0 / 5
5344
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری