مشکل اینترنت وزارت بهداشت حل شد

مشکل اینترنت وزارت بهداشت حل شد

به گزارش وب کنفرانس مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات اظهار داشت: به دلیل مشکلات نرم افزاری حادث شده در یکی از مراکز مخابراتی شهر تهران، حوزه ارتباطی وزارت بهداشت گرفتار اختلالاتی شده بود که حالا این مشکل حل شده است.


به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، ساعتی پیش مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از قطعی شبکه اینترنتی وزارت بهداشت توسط مخابرات استان تهران اطلاع داد و اعلام نمود مراکز واکسیناسیون قادر به ثبت واکسن نیستند و هر ساعت قطعی ارتباط وزارت بهداشت سبب ایجاد مشکل برای صدهزار رجوع کننده به مراکز واکسیناسیون می شود.
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت از وزیر محترم ارتباطات و مسؤلان ذیربط این وزارت خانه درخواست کرده بود با درک شرایط موجود، ضمن دستور فوری به برقراری مجدد ارتباط، جلوی تکرار این مورد را بگیرند.
در این راستا محمدرضا بیدخام -مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات- در گفتگو با ایسنا درباره علت این مشکل اظهار داشت: به دلیل مشکلات نرم افزاری حادث شده در یکی از مراکز مخابراتی شهر تهران، گرفتار اختلالاتی در حوزه ارتباطی وزارت بهداشت بودیم که پس از ۳۰ دقیقه کلیه ارتباطات حوزه وزارت بهداشت نرمال شد و هم اکنون شاهد هیچ مشکلی را شاهد نیستیم.
بیدخام با اشاره به اینکه تمام تلاش ما این است که اختلالات شبکه مخابراتی به حداقل ممکن برسد، تصریح کرد: با عنایت به اهمیت مبحث در بخش واکسیناسیون و تلاش کارکنان شرکت، در کمترین زمان ممکن این اختلال برطرف و شبکه ارتباطی مخابرات تهران به حالت پایدار بازگشت و الان مشکل ارتباطی وزارت بهداشت به صورت کامل برطرف شده است. همینطور رصد و پایش لحظهای وضعیت شبکه به صورت ویژه در حال انجام می باشد تا از تکرار چنین مواردی جلوگیری شده و از ثبات و پایداری وضعیت شبکه اطمینان حاصل شود.
منبع:

1400/06/28
20:22:52
5.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری