تحقیق قضایی در مورد سرقت داده های کاربران تی موبایل

تحقیق قضایی در مورد سرقت داده های کاربران تی موبایل

وب کنفرانس: دادستان کل ایالت ماساچوست آمریکا از تحقیقات قضائی در مورد حمله سایبری به اپراتور تلفن همراه تی موبایل آمریکا آگاهی داد.به گزارش وب کنفرانس به نقل از رویترز، حمله مورد اشاره رسوایی بزرگی به همراه آورد و سبب سرقت اطلاعات شخصی بیش از ۵۳ میلیون نفر آمریکایی شد.
مائورا هیلی دادستان کل ایالت ماساچوست در این مورد گفته است که این تحقیقات بطور جدی در مورد هک تی موبایل صورت می گیرد. تی موبایل سومین اپراتور بزرگ تلفن همراه آمریکاست که سرقت داده های میلیونها مشترک آن در تاریخ ۱۶ آگوست افشا شد.
از جمله اطلاعات سرقت شده کاربران می توان به اسامی، تاریخ تولد، شماره های تامین اجتماعی، اطلاعات گواهینامه های رانندگی، شماره های پین و غیره اشاره نمود. این اطلاعات مربوط به ۱۳.۱ میلیون نفر مشترک فعال و ۴۰ میلیون مشترک قبلی و بالقوه شرکت مورد اشاره است.
تی موبایل مدعی است در جریان حملات مورد اشاره اطلاعات مالی مشتریان یا داده های کارت های اعتباری آنها یا دیگر انواع اطلاعات پرداخت به سرقت نرفته است. کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا هم درحال انجام تحقیقات جداگانه دراین زمینه است.
در سالهای اخیر حملات سایبری به صنایع مختلف آمریکا همچون بانک ها، خطوط انتقال انرژی، بیمارستان ها، نیروگاه های برق و آب و غیره افزایش چشمگیری یافته است و دولت این کشور در برخورد با این حملات ناتوان بوده است.


منبع:

1400/06/26
13:38:51
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری