حضور شركت افرانت در رویداد دستاوردهای بومی سازی شبكه ملی اطلاعات

حضور شركت افرانت در رویداد دستاوردهای بومی سازی شبكه ملی اطلاعات

به گزارش وب کنفرانس شرکت افرانت بعنوان نخستین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی و با هدف توسعه و توانمند سازی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی کشور در رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شرکت کرد.به گزارش وب کنفرانس به نقل از مهر، شرکت افرانت بعنوان نخستین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی و با هدف توسعه و توانمند سازی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی کشور در رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شرکت نمود.
رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات با عنایت به اهمیت نقش بومی سازی تجهیزات و سامانه های زیرساخت اطلاعاتی اطلاعات و با هدف ارتقای سطح باور ملی در امکان پذیر بودن کاهش وابستگی در حوزه فناوری های پیشرفته برگزار شد.

در این رویداد مسئولین و مقامات کشوری همچون وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیر کل سازمان نظام صنفی کامپیوتری، دبیر شورایعالی فضای مجازی، رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین سایر مسئولین بخش های دولتی و خصوصی کشور از غرفه شرکت افرانت بازدید نمودند.
شرکت افرانت با حضور در این رویداد از آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌ی خدمات دیتاسنتر، شبکه‌ی توزیع محتوا و خدمات ابری رونمایی کرد.
در این رویداد سلسله گفتگوهای تخصصی هم حول محور توسعه مراکز داده، موانع سرمایه گذاری در بخش مراکز داده و همچنین میزهای گفتگوی تقاضا محور فی درخلال شرکت افرانت و تأمین کنندگان برگزار شد.
این رویداد در ایام سوم و چهارم اسفند ماه ۱۳۹۹ در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.


منبع:

1399/12/07
12:31:16
0.0 / 5
1041
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری