هفته های خرید اینترنتی از كرمان شروع می شود

هفته های خرید اینترنتی از كرمان شروع می شود

اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی اعلام نمود هفته های خرید اینترنتی در امتداد پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و همین طور تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی، از استان کرمان کار خودرا شروع می کند.


به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در امتداد پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب وکارها و اصناف در استانها و همین طور تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از شروع اسفند ماه طرح "هفته های خرید اینترنتی" را در کشور شروع کند.
هفته های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که می کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه فقط گستره خدمات اینترنتی در حوزه های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب وکارهای مجازی و کسب وکارهای استانی است تا در یک هم افزایی سازنده، خدمات خودرا به مخاطبان وسیع تر و متنوع تر عرضه کنند.
در این راستا اتحادیه کسب وکارهای مجازی اعلام نمود هفته های خرید اینترنتی از استان کرمان کار خودرا شروع می کند و از تاریخ ۲ تا ۸ اسفند ماه در کرمان حضور دارند. کسب وکارهایی که عضو اتحادیه کسب وکارهای مجازی می باشند، می توانند در صورت تمایل و علاقه مندی در این رویداد شرکت کرده و خدمات خودرا شامل کالا یا هر محصول دیگری در معرض فروش قرار دهند.


کسب وکارها و پلت فرم های آنلاینی که در این رویداد حضور می یابند باید تسهیلات ویژه و تخفیف مناسب در اختیار کاربران استان خود قرار دهند. اتحادیه کسب وکارهای مجازی در نظر دارد این رویداد را در ۳۱ استان برگزار کند و طبق پیش بینی این طرح تا آبان ماه سال ۱۴۰۰ ادامه می یابد.
در این طرح، هدف این است که به اصناف آفلاین و فیزیکی هم کمک گردد تا آنها نیز بتوانند از روند فروش عقب نمانده و با پیوستن به پلت فرم های فروشگاه های آنلاین اجناس خودرا به صورت اینترنتی به فروش برسانند، بدین جهت این اتحادیه از پلت فرم های آنلاین نیز دعوت کرده تا با کاهش دستمزد و ارائه تخفیف زمینه حضور فروشگاه های آفلاین را در پلت فرم های آنلاین فراهم آورند تا بتوانند اجناس خودرا در این رویداد در استانها با تخفیف به مردم عرضه کنند.
کسب وکار ها برای شرکت در این رویداد می توانند به پنل خود در وب سایت اتحادیه کسب وکار های مجازی مراجعه و ثبت نام کنند. همین طور کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت ecfestival.ir از خدمات و تخفیف های موجود بهره مند شوند.1399/11/30
12:32:03
0.0 / 5
1053
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری