نظرسنجی فیسبوك از مردم درباره ممنوعیت ترامپ در این پلت فرم

نظرسنجی فیسبوك از مردم درباره ممنوعیت ترامپ در این پلت فرم

به گزارش وب کنفرانس هیات نظارت فیسبوک درباره ممنوعیت دونالد ترامپ در این پلت فرم نظر مردم را خواهان شده است.به گزارش وب کنفرانس به نقل از سی نت، هیأت نظارت فیسبوک اظهار نظرهای مردم درباره تصمیم این شبکه اجتماعی در مورد ممنوعیت دونالد ترامپ در پلت فرم را قبول می کند.
پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا در ششم ژانویه ۲۰۲۱ میلادی شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک به علت بیم از تشدید خشونت ها، دسترسی دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا به پلت فرم شأن را مسدود کردند. این در شرایطی است که بعد از آن یکی از مدیران فیسبوک اعلام نمود زمان رفع ممنوعیت ترامپ در این شبکه اجتماعی معلوم نیست و تصمیم گیری در این خصوص به عهده هیأت نظارت پلت فرم گذاشته شد.
در همین راستا هیأت مذکور نظر مردم را درباره مجموعه ای از موضوعات و این ممنوعیت خواهان شده است مانند آنکه آیا تصمیم فیسبوک با مسئولیت های این شبکه اجتماعی در مورد احترام به آزادی بیان همراستا است یا خیر.
همچنین این شرکت چگونه باید میان فعالیتهای خطرناک در پلتفرمش و تصمیم گیری توازن برقرار کند. افراد می توانند تا ۸ فوریه نظر خویش را در اینباره اعلام کنند.


منبع:

1399/11/13
00:14:22
0.0 / 5
1001
تگهای خبر: شبكه اجتماعی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری