وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند

وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند

نایب رییس هیات مدیره سامسونگ بعد از دریافت حکم محکومیت دو سال و نیم زندان به اتهامات مختلف همچون دریافت رشوه، از دادگاه عالی کره جنوبی درخواست تجدیدنظر نخواهد کرد.به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از وکیل جی وای لی، نایب رییس هیات مدیره و وارث سامسونگ خبر فوق را اعلام نمود اما شرکت حقوقی "بائه، کیم اند لی" و سامسونگ در این زمینه اظهارنظر نکردند.

جی وای لی، وارث شرکت سامسونگ الکترونیکس هفته گذشته از طرف دادگاهی در کره جنوبی به بهتان پرداخت رشوه به دو سال و شش ماه حبس محکوم شد. دادگاه عالی سئول اولین بار لی را در سال ۲۰۱۷ بعد از افشای نقش وی در رسوایی فسادی که موجب برکناری پارک گوئن های، رئیس جمهور کره جنوبی شد، به زندان محکوم نمود. وی که سکاندار اصلی گروه سامسونگ محسوب می شود، یک سال در زندان ماند اما در فوریه سال ۲۰۱۸ بعد از نصف شدن دوران محکومیتش و معلق شدن آن، از زندان آزاد شد. دادگاه عالی در سال ۲۰۱۹ حکم مذکور را نقض و دستور محاکمه مجدد را صادر کرد.

در آخرین جلسه دادگاه در ۳۰ دسامبر، لی یک عذرخواهی بلندبالا را خواند و وعده های قبلی خود برای تبدیل کردن سامسونگ به یک شرکت عالی و عدم تکرار اشتباهات گذشته را تکرار کرد و متعهد شد قدرت در سامسونگ را به فرزندانش منتقل نکند. جانشین شدن رسمی لی بجای پدرش که در اکتبر درگذشت، احیانا تا زمان آزادی وی از زندان به تاخیر خواهد افتاد.
1399/11/07
13:36:37
0.0 / 5
1025
تگهای خبر: الكترونیك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری