با ایجاد پستهای جدید؛

اعضای گروه امنیت سایبری بایدن مشخص شدند

اعضای گروه امنیت سایبری بایدن مشخص شدند

جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا در حال انتصاب اعضای گروه امنیت سایبری خود است و پست های جدیدی را نیز دراین زمینه به وجود آورده است.به گزارش وب کنفرانس به نقل از انگجت، یکی از نخستین انتصاب های بایدن دراین زمینه انتخاب آن نوبرگر بعنوان معاون مشاور امنیت ملی آمریکا در شورای امنیت ملی این کشور است. این پست قبلاً وجود نداشته و بایدن آنرا به وجود آورده است. آن نوبرگر قبلاً در بخش دفاع سایبری آژانس امنیت ملی آمریکا مشغول به کار بوده و وظیفه وی هشدار به شرکت های تجاری در مورد روش های مورد استفاده هکرهای کشورهای خارجی بوده است.
از جمله دیگر افرادی که به عضویت شورای امنیت ملی این کشور در حوزه سایبر در آمده اند می توان به مایکل سولمیر مدیر ارشد حوزه سایبر، الیزابت شروود رندال بعنوان مشاور امنیت داخلی، رأس تراورز بعنوان معاون مشاور امنیت داخلی و کیتلین دورکوویچ بعنوان مدیر ارشد حوزه مقاومت و پاسخگویی اشاره نمود.
بایدن یک پست دیگر با عنوان مدیر ملی سایبر هم به وجود آورده که مقرر است به جن استرلی از مدیران حوزه سایبر دولت اوباما سپرده شود. راب سیلورز که در دوره اوباما در کاخ سفید فعالیت می کرد نیز مقرر است بعنوان مدیر آژانس امنیت زیرساخت ها در حوزه امنیت سایبر فعالیت کند.
ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا کریس کربز مدیر سابق این آژانس را بعد از آنکه تصریح کرده بود هیچ شواهدی دال بر مداخله دیجیتال در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ وجود ندارد، اخراج کرده بود.
دموکرات ها همیشه ترامپ را به بی توجهی به مقوله امنیت سایبری متهم می کردند و در جریان حمله هکری اخیر به شرکت سولارویندز نیز روسیه را مقصر دانسته و از اینکه ترامپ به اشتباه و به عمد چین را به این حمله متهم می کرد، اظهار نارضایتی می کردند.

1399/11/04
22:13:59
0.0 / 5
1284
تگهای خبر: دیجیتال , سایبر , شركت , هكر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری