وزیر ارتباطات چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریك گفت

وزیر ارتباطات چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریك گفت

به گزارش وب كنفرانس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با صدور پیامی چهاردهمین سالگرد فعالیت شركت ایرانسل در سپهر خدمات ارتباطی ایران را تبریك گفت.به گزارش وب کنفرانس به نقل از مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با صدور پیامی چهاردهمین سالگرد فعالیت شرکت ایرانسل در سپهر خدمات ارتباطی ایران را تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
خانواده بزرگ ایرانسل
چهاردهمین سالگرد حضور دومین اپراتور تلفن همراه کشور در سپهر خدمات ارتباطی ایران را به خانواده بزرگ و سخت کوش ایرانسل تبریک می گویم.
در اواسط دهه هشتاد، جامعه ایرانی، هنوز با ظرفیت های بی نظیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنا نبود. در طول این سال ها، زیرساخت های ارتباطی به سرعت توسعه یافتند و همپای تقویت رقابت حاصل از حضور اپراتورهای مختلف، نسل های تازه خدمات ارتباطی و خدمات متفاوت، به افراد و کسب وکارها، ناگهان منشاء تغییراتی عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان شد. به جز اقتصاد دیجیتال که سهم آن رفته رفته در اقتصاد کشور، جای خودرا می یابد، سیاست، فرهنگ، جامعه، آموزش، روابط، رفاه و تعاملات فردی و میان گروهی و جمعی، در هر سه سطح، تغییراتی وسیع را تجربه نمود.
بخشی از این تغییر عظیم، حاصل رویکرد و توانایی خانواده ایرانسل در عرضه مطلوب تلفن های دائمی و اعتباری، فراگیر کردن دامنه مشترکان خصوصاً در نسل نوجوی جوان ایرانی، توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای چشم گیر ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران بود. این امر زیرساخت توسعه کسب وکارهای آنلاین در ایران بود و توسعه این کسب وکارها به رقابت در ارائه کالاها و خدمات منجر گردید که رفاه بیشتر برای مصرف کنندگان در برداشته است. به این ترتیب، خانواده ایرانسل در این سال ها، نه فقط در توسعه چنین زیرساختی تلاش نموده است، بلکه با متنوع کردن خدمات خود، به یکی از بزرگ ترین کارفرماهای خرید خدمات در لایه های مختلف بدل شده است.
با فراگیر شدن نسل پنجم خدمات ارتباطی و ورود اینترنت اشیا به کشور، جامعه نوجو و هنوز جوان ایرانی، سطح دیگری از تغییر در زندگی و کسب وکار را به کمک اپراتورهای تلفن همراه و مجموعه عظیمی از کسب وکارهای داخل و بیرون اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات تجربه خواهند کرد. برای خانواده ایرانسل در آغاز این راه، روزگار خوش تری را آرزو می نمایم.

1399/08/02
21:29:45
5.0 / 5
815
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری