امضای تفاهم نامه همكاری میان سازمان فاوای شهرداری تهران و همراه اول

امضای تفاهم نامه همكاری میان سازمان فاوای شهرداری تهران و همراه اول

تفاهم نامه همكاری در زمینه توسعه زیست بوم نوآوری شهری و راهكارهای شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شركت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شركت ارتباطات مبین نت به امضا رسید.


به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران در نشست امضای تفاهم نامه ضمن اشاره به برنامه تهران هوشمند و اهمیت توجه به زیست بوم نوآوری در این برنامه، بر عزم شهرداری تهران در بهره گرفتن از توانِ تخصصی بخش خصوصی در توسعه زیرساخت های شهر هوشمند و سرویسهای آن تصریح کرد.
وی همینطور ابراز امیدواری کرد همکاری هایی از این دست به ایجاد فضای کاری مناسب برای بخش خصوصی و عرضه خدمات بهتر به شهروندان بیانجامد.
مهدی غیناقی عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران هم به توسعه اینترنت اشیاء در جهان اشاره نمود و تصریح کرد: هم زمان با دیگر کشورهای جهان، همراه اول در حال اقدام در مورد ایجاد زیست بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء از راه سرمایه گذاری و تحقیق و توسعه است.
وی ضمن دعوت از همه بازیگران صنعت اینترنت اشیاء به همکاری، از قرارداد همراه اول با مبین نت برای ایفای نقش بعنوان بازوی اجرایی این مجموعه در زمینه راهبر کسب و کارهای سازمانی اطلاع داد.
در ادامه ی این نشست، حسین طهرانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت از آمادگی مجموعه ی خود برای همکاری در بخش های مختلف همچون هوشمندسازی شهر اطلاع داد.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در انتها این نشست و بعد از پاسخ به پرسش های خبرنگاران، تفاهمنامه توسعه زیست بوم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت ارتباطات مبین نت به امضای نمایندگان سه مجموعه رسید.
منبع:

1399/06/31
13:14:10
5.0 / 5
1857
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری