هواوی در انگلیس مركز تحقیقاتی ۵۰۰ میلیون دلاری می سازد

هواوی در انگلیس مركز تحقیقاتی ۵۰۰ میلیون دلاری می سازد

وب كنفرانس: شركت مخابراتی هواوی چین از دریافت مجوز ساخت یك مركز تحقیق و توسعه در انگلیس آگاهی داده است. این شركت بدین منظور نزدیك به 500 میلیون دلار سرمایه گذاری می نماید.به گزارش وب کنفرانس به نقل از رویترز، مرکز تحقیقاتی مورد اشاره در نزدیکی روستای ساوستون در جنوب انگلیس ایجاد می شود که حدود ۷۰۰۰ نفر جمعیت دارد. این مرکز با کمبریج تنها ۱۱ کیلومتر فاصله خواهد داشت و در آن تراشه های متنوعی تولید می شوند که ارائه خدمات اینترنت پرسرعت را تسهیل می کنند.
مقامات محلی در انگلیس با راه اندازی این مرکز تحقیقاتی موافقت کرده اند و بنظر می رسد تأسیس آن در شرایطی که دولت انگلیس با مشارکت هواوی برای توسعه شبکه نسل پنجم تلفن همراه این کشور مخالفت کرده، به شرکت چینی امکان می دهد تا جای پای خودرا در انگلیس کماکان حفظ کند.
قرار است مجوز نهایی آغاز فعالیت ساختمانی جهت راه اندازی این مرکز این هفته به هواوی اعطا شود. مرکز مورد اشاره در فاصله ۱۵ دقیقه ای مرکز ساخت نیمه هادی های ARM Holdings قرار دارد که در مالکیت ژاپن است. هواوی زمین لازم جهت راه اندازی این مرکز را در سال ۲۰۱۸ خریداری کرد و پیش بینی می شود پس از راه اندازی ۴۰۰ نفر در آن مستقر شوند.


منبع:

1399/04/01
23:50:36
5.0 / 5
2191
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری