به دلیل كرونا؛

بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات آسیا لغو شد

بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات آسیا لغو شد

به گزارش وب كنفرانس برگزاری نمایشگاه كامپیوتكس ۲۰۲۰ در تایوان كه بزرگترین رویداد نمایشگاهی حوزه فناوری اطلاعات قاره آسیا به حساب می آید، به دلیل شیوع كرونا لغو شد.به گزارش وب کنفرانس به نقل از تک کرانچ، برگزارکنندگان کامپیوتکس در ماه مارس تصمیم گرفتند برگزاری این نمایشگاه را به تأخیر انداخته و آنرا به جای ماه ژوئن در اواخر ماه سپتامبر یا شهریور ماه برگزار کنند. اما با تداوم شیوع کرونا سرانجام تصمیم به لغو برگزاری این نمایشگاه گرفته شد.
بر اساس تازه ترین اطلاعیه کامپیوتکس، برگزاری این نمایشگاه برای ژوئن سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده و ازاین رو در سال ۲۰۲۰ این نمایشگاه به هیچ وجه تشکیل نمی گردد. پیش از این خیلی از نمایشگاه های مشابه مانند کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون اسپانیا هم به دلیل نگرانی از ابتلای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان به ویروس کرونا لغو شده بود.
در تایوان تاکنون تنها ۴۴۳ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و از این عده هفت نفر فوت کرده اند. ازاین رو در این کشور شیوع کرونا جدی نیست، ولی نکته مهم این است که بخش عمده افراد مبتلا به کرونا در تایوان افرادی هستند که قبلاً از خارج به این کشور وارد شده و باعث انتشار کرونا شده اند. تایوان بیم دارد که مسافرت هزاران نفر به این کشور برای مشارکت در کامپیوتکس ۲۰۲۰ به انتشار گسترده ویروس مورد اشاره منجر شود.
قرار بود ۴۳ هزار نفر برای برگزاری کامپیوتکس ۲۰۲۰ به تایوان بیایند که می توان حدس زد تنفس این افراد در فضای بسته نمایشگاهی تا چه میزان خطر ابتلاء به کرونا را تشدید می کند.

1399/03/24
13:59:06
5.0 / 5
2749
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری