الون ماسك از توئیتر خداحافظی كرد

الون ماسك از توئیتر خداحافظی كرد

وب كنفرانس: الون ماسك مدیرعامل تسلا و اسپیس ایكس بدون ارائه هیچ گونه توضیحی از فعالیت در توئیتر كناره گیری كرد.به گزارش وب کنفرانس به نقل از دیجیتال ترندز، الون ماسک در توئیتر بیش از ۳۵ میلیون نفر دنبال کننده دارد و دوشنبه شب اعلام نمود که دیگر در توئیتر مطلبی ارسال نمی کند و می خواهد از این شبکه اجتماعی کناره گیری کند.
عدم ارائه توضیح توسط الون ماسک در مورد تصمیم مورد اشاره سبب شده تا گمانه زنی های زیادی دراین زمینه صورت گیرد. اما سابقه جنجال آفرینی وی در توئیتر به سبب ارسال پیام های عجیب سبب شده تا بیشتر صاحب نظران همین مساله را عامل خداحافظی ماسک با توئیتر بدانند.
الون ماسک مدتی پیش در توئیتی اعجاب انگیز تصریح کرده بود که ارزش سهام شرکت تسلا بیش از اندازه زیاد است و همین مساله به سقوط چشم گیر ارزش سهام تسلا منجر گردید که واکنش تند و خشم سهام داران و اعضای هیئت مدیره این شرکت را به دنبال داشت.
بنابراین می توان حدس زد که وی سفارش هایی را در مورد کناره گیری از توئیتر دریافت کرده یا خود به این نتیجه رسیده که با سکوت خود از جنجال آفرینی بیشتر جلوگیری کند. با توجه به این که آمریکا از شش روز قبل در آشوب و ناآرامی های ناشی از رفتار نژادپرستانه پلیس به سر می برد، ماسک زمان مناسبی را برای کناره گیری از توئیتر انتخاب نموده است.


منبع:

1399/03/13
23:04:58
5.0 / 5
2859
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری