در اعتراض به اخراج كارگران؛

مدیر ارشد آمازون استعفا داد

مدیر ارشد آمازون استعفا داد

به گزارش وب كنفرانس یكی از مدیران ارشد سرویسهای وب آمازون، در اعتراض به اخراج كارگران این شركت برای فاش كردن اقدامات ناكافی در جهت مقابله با كووید۱۹، از سمت خود استعفا كرد.به گزارش خبر گزاری مهر به نقل از انگجت، در این اواخر آمازون برخی از کارگران منتقد سیاست هایش را اخراج کرد و همین مساله میان مدیران رده بالای شرکت نارضایتی هایی بوجود آورده است.
تیم بری، نایب رییس بخش سرویسهای وب آمازون بنابراین از سمت خود استعفا داده است. یکی از علل استعفای او تنبیه کارگرانی اعلام شده که نگرانی درباره اقدامات حفاظتی ناکافی در مقابل کووید۱۹ در انبارهای آمازون را فاش کردند.
هر چند به قول او آمازون تلاش زیادی دارد تا ایمنی انبارها را حفظ کند و در بخشی که وی در آن فعالیت می کرد هم رفتار خوبی با کارمندان وجود داشته است اما بری هم اعتقاد دارد کارگران حقیقت را می گویند و جریانی مسموم در آمازون وجود دارد که به اخراج منتقدان منجر می شود. چنانچه وی در سمت خود باقی می ماند، به معنای قبول کردن اقداماتی بود که نسبت به آنها اعتراض داشت.
همچنین بری به تاریخچه ای از تهدید کارمندان یا اخراج آنان اشاره نموده است. از طرفی چند کارگر ادعا می کنند آمازون تهدید کرده به علت اعتراض به تغییرات آب و هوایی آنها را اخراج می کند. گروهی دیگر هم که خواستار اقدامات امنیتی بهتر در مقابل کووید۱۹ بودند هم خیلی سریع شغل خویش را از دست دادند.
پیش از این آمازون تاکید داشت که فعالان تغییرات آب وهوایی سیاست های این شرکت درباره ارتباطات خارجی را نقض می کنند و دلیل اخراج معترضان به سیاست های مربوط ایمنی کووید۱۹ هم عدم رعایت قوانین فاصله گذاری اجتماعی بوده است.
اما بری این ادعاها را قبول ندارد.

1399/02/16
23:09:06
5.0 / 5
2702
تگهای خبر: ارتباطات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری