كاهش خطوط اعتباری تلفن همراه در كشور

كاهش خطوط اعتباری تلفن همراه در كشور

وب كنفرانس: وضعیت توسعه تلفن همراه تا اختتام سه ماهه چهارم سال 1398 حاكی از آنست كه خطوط اعتباری فعال با كاهش 403 هزار و 727 عددی در مقایسه با سه ماهه سوم روبه رو شده است.


به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، مطابق آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره وضعیت توسعه تلفن همراه در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸، خطوط واگذارشده دائمی ۲۴ میلیون و ۶۵۶ هزار و ۹۰ عدد و خطوط واگذارشده اعتباری ۱۶۲ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۵۱۹ عدد است که مجموع خطوط واگذارشده دائمی و اعتباری را به ۱۸۷میلیون و ۷۳ هزار و ۶۰۹ می رساند.


از میان خطوط واگذارشده، ۲۱ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۷۰۶ خط دائمی فعال و ۹۶ میلیون و ۵۵ هزار و ۷۴۶ خط اعتباری فعال وجود دارد که مجموع خطوط دائمی و اعتباری فعال را به ۱۱۸ میلیون و ۲۵ هزار و ۴۵۲ عدد می رساند. همین طور ضریب نفوذ تلفن همراه تا اختتام سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸، ۱۴۲.۰۷ درصد است.
مقایسه این آمار با سه ماهه سوم سال ۱۳۹۸ حاکی از آنست که تعداد خطوط واگذارشده و فعال دائمی و اعتباری در تمامی بخش ها افزایش داشته به جز خطوط اعتباری فعال که در سه ماهه سوم، ۹۶ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۴۷۳ عدد بوده و کاهش ۴۰۳ هزار و ۷۲۷ عددی را نشان میدهد.
همین طور در بخش فناوری 2G تعداد سایت های BTS به ۳۸ هزار و ۴۲۹ سایت، در بخش فناوری 3G به ۳۸ هزار و ۶۴۳ سایت و در بخش فناوری 4G به ۳۴ هزار و ۲۷ سایت می رسد که آمار آن به تفکیک اپراتور در جدول زیر آمده است.


پوشش شهرها و روستاها و جاده ها برمبنای پایین ترین سطح تکنولوژی نیز حاکی از آنست که ۳۰۹۹ شهر و ۶۲ هزار و ۸۵۷ روستا تحت پوشش اپراتورها قرار دارند و کیلومتر جاده های تحت پوشش نیز به ۱۷۴ هزار و ۱۲۶ می رسد که این آمار به تفکیک در جدول زیر آمده است.

1399/02/13
23:43:50
5.0 / 5
2780
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری