رئیس كمیته مقابله با كروناویروس معاونت علمی:

با استارتاپ ها از كرونا مصون می مانیم

با استارتاپ ها از كرونا مصون می مانیم

به گزارش وب كنفرانس رئیس كمیته مقابله با كروناویروس معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به ضربات مهلكی كه این روزها به خیلی از كسب وكارها وارد شده است و با بیان این كه با استارتاپ ها از كرونا مصون می مانیم، اظهار داشت: مشكلات این كسب وكارها با همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی در حال حل و فصل شدن است.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، سورنا ستاری در دومین گزارش از كمیته مقابله با كروناویروس معاونت علمی ریاست جمهوری در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: "صدها فروشگاه خرید اینترنتی در حال سرویس دهی هستند. استارتاپ های تولید محتوا و نمایش محتواهای دیجیتال در حال عرضه توسعه كارهای خود هستند و همه ما را سرگرم می كنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افزود: حمایت مردم از كسب وكارهایی نظیر سرویس های خدمات آنلاین، سرویس های بار و سرویس های خرید كتاب، آموزش، مشاوره، ورزش و سلامتی، بیمه و امور بانكی كه در واقع پشتیبانی از جوانان خود و كشور است، طی سال های گذشته و در این روزهای سخت بسیار مهم می باشد. البته هستند كسب و كارهایی كه ضربات مهلكی در این ایام دریافت كرده اند مانند بسیاری كه در حوزه گردشگری، فروش غذا و... فعالیت می كردند. تدابیری برای این مورد هم اندیشه و اجرایی شده است.
بنا به قول ستاری، مشكلات این كسب و كارها با همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی در حال حل و فصل شدن است و خط اعتباری ۵۰۰ میلیارد تومانی برای رفع و تعدیل مشكلات این كسب و كارها توسط صندوق نوآوری و خط اعتباری ۴۰۰ میلیارد تومانی از راه صندوق توسعه ملی و همچنین حمایت های مادی و معنوی معاونت علمی و رایزنی با سایر نهادها و سازمان ها در حال انجام می باشد.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، از همان روزهای آغازین كه صحبت از ورود ویروس كرونا به كشورمان شد، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای هم افزایی و بهره گیری از توان شركت های دانش بنیان و استارتاپی و جوانان خلاق، "كمیته مقابله با كرونای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" را با حضور دبیران ستادهای راهبردی معاونت تشكیل داد. با تشكیل این كمیته پیگیری اقدامات و پروژه های كوتاه مدت و بلندمدت علمی و فناورانه مقابله با بیماری كرونا شروع شد و قرار بر این است كه آخرین اتفاقات و پیشرفت های علمی در حوزه مبارزه با این بیماری و گزارش های مختلف توسط دبیران كمیته و سایر اعضا در روزهای مختلف به مردم و مسئولان اعلام گردد.1398/12/28
21:02:55
5.0 / 5
3597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری