به علت ویروس كرونا

خط تولید گوشیهای سامسونگ به ویتنام منتقل شد

خط تولید گوشیهای سامسونگ به ویتنام منتقل شد

وب كنفرانس: شركت سامسونگ الكترونیكس می خواهد تحت تاثیر شیوع ویروس كرونا در كره جنوبی قسمتی از خط تولید گوشیهای هوشمند خودرا به ویتنام منتقل كند.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، سامسونگ كه در ایام اخیر تحت تاثیر گسترده ویروس كرونا در كره جنوبی مجبور شده كارخانه های خودرا در شهرهای گومی و دئگو در این كشور تعطیل كند، حالا اعلام نموده كه می خواهد قسمتی از خط تولید گوشیهای هوشمند خودرا به ویتنام منتقل كند تا بدین ترتیب به ثبات بیشتری در تولید و عرضه به بازارهای جهانی موبایل نائل شود.
طبق گزارشی كه در فایننشال تایمز آمده است، مقرر است قسمتی از خط تولید این شركت با ظرفیت ساخت حدود ۲۰۰ هزار دستگاه گوشی هوشمند جدید و پرچم دار در ماه به كارخانه ای در ویتنام منتقل شود.
این شركت كره ای در این خصوص اشاره كرد است بمنظور كاهش تاثیر و تبعات منفی ناشی از شیوع گسترده و ویروس كرونا در فعالیت و تولید گوشیهای هوشمند سامسونگ، می خواهیم بخش كوچكی از خط تولید خود در كارخانه شهر گومی كره جنوبی خودرا به ویتنام انتقال دهیم تا بتوانیم بدین ترتیب به نیازهای مشتریان و كاربران خود بهتر پاسخ داده و سهم خودرا در بازارهای جهانی از دست ندهیم.
منبع:

1398/12/17
21:22:51
5.0 / 5
3489
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری