آذری جهرمی در حاشیه جلسه دولت:

آمریكا اقدامی انجام دهد پاسخ كوبنده دریافت می كند

آمریكا اقدامی انجام دهد پاسخ كوبنده دریافت می كند

به گزارش وب كنفرانس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اگر آمریكایی ها اقدامی انجام دهند، حتما پاسخ مناسب و شدیدتر به اقدام آنها داده می شود و این آمادگی هم وجود دارد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در مورد اقدام نیروی هوافضای سپاه در هدف قرار دادن پایگاه نظامی آمریكا در عراق، اظهار داشت: این حركتی است كه ان شاء الله باعث پاك شدن منطقه از وجود منحوس نیروهای آمریكایی می شود. چیزی جز این دل مردم ایران و ملت های منطقه را كه از شهادت سردار دل ها ناراحت و از این اتفاق آزرده هستند و با حضور در مراسم خاكسپاری، حماسه بزرگ مردمی را رقم زدند، آسوده نمی كند.
وی با اشاره به اقدام سپاه پاسداران، تصریح كرد: به نیروهای مسلح مقتدر كشورمان دست مریزاد می گویم و ان شاء الله هر چه سریعتر همان گونه كه رئیس جمهور محترم در صحبت های امروزشان گفتند، پای منحوس آمریكا از منطقه بریده شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه همه اعضای كابینه از صبح در جریان اقدام سپاه پاسداران قرار گرفته بودند، تصریح كرد: این اقدام سپاه خواسته بزرگ ملت ایران بود و با اقتدار نیروهای مسلح این كار انجام شد و باعث غرور، سربلندی مردم است و اعضای كابینه هم مانند همه مردم خوشحال هستند و همه ما آمادگی های لازم را به جهت اینكه اگر آمریكا خطایی را انجام بدهد، داریم.
آذری جهرمی گفت:: اگر آمریكایی ها اقدام دیگری انجام دهند، حتما پاسخ مناسب و شدیدتر به اقدام آنها داده می شود و این آمادگی هم وجود دارد.

1398/10/20
16:00:56
5.0 / 5
4377
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری