دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال:

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین

به گزارش وب كنفرانس دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی اظهار داشت: یكی از مهم ترین اولویت های ما توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی است.به گزارش وب كنفرانس به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی محمدی درباره اولویت های كاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در آینده، بیان كرد: در تلاش هستیم كه با تمركز بر روی فناوری های نوظهور به حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین بپردازیم.
به گفته دبیرستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری، بیشتر برنامه های تدوین شده ستاد پشتیبانی از حوزه های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاك چین و فناوری های مجازی سازی است.
دبیرستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری در ادامه اشاره كرد: یكی از اقدامات مهم ما در این مدت تعریف و تدوین برنامه مدون برای ستاد بود كه در این برنامه، اقدامات و اولویت های كاری ستاد تا سه سال آینده را ترسیم كرده ایم.
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف توسعه فناوری های نوظهور و تحول آفرین در بخش دیجیتال و هوشمندسازی و پشتیبانی از نوآوران و كارآفرینان دانش بنیان شكل گرفته است. این ستاد در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این حوزه گام های جدی برداشته شود.


منبع:

1398/10/07
20:15:19
5.0 / 5
4271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری