عرضه نرم افزاری برای شغل یابی از جانب استارتاپ ها

عرضه نرم افزاری برای شغل یابی از جانب استارتاپ ها

به گزارش وب كنفرانس تیمی از محققان با پیاده سازی نرم افزاری در حوزه اشتغال توانستند بیشتر از ۲ هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند ایجاد كنند كه به قول آنها حدود ۳ تا ۴ هزار كاربر به شغل ثابت دست پیدا كردند.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، محمدامین صمدی، مجری طرح اپلیكیشن كارپایه در مراسم رونمایی از این اپلیكیشن اظهار داشت: اپلیكیشن كارپایه بزرگترین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل كشور است كه هدف اصلی آن توسعه اشتغال در كشور به وسیله تسهیل در برقراری ارتباط میان متخصصان و كارفرمایان است.
صمدی، مزیت این نرم افزار را دارا بودن سیستم یكپارچه و جانشینی مدرن برای راه های قدیمی و روش های سنتی مانند روزنامه ها و مجلات استخدامی دانست و افزود: دسترسی راحت و مجانی بودن آن از دیگر مزایای این نرم افزار به حساب می آید، ضمن آنكه "كارپایه" تنها بستری است كه كارفرمایان می توانند از بین ۶ هزار عنوان شغلی، عنوان شغلی مورد نیاز خویش را جستجو كرده و نزدیك و دورترین افرد را روی نقشه مشاهده كنند و به رزومه، شماره تلفن و عكس كارجویان دسترسی داشته و در كمتر از چند ثانیه می توانند ده ها نفر را روی نقشه مشاهده كنند.
وی با اشاره به اینكه این نرم افزار ارزان ترین سیستم هوشمند خدمات و مشاغل برای كارجویان است، اظهار نمود: از هیچ كدام از طرفین كار فرما و متخصص كمیسیون و درصدی دریافت نمی گردد و كارفرمایان می توانند چه از راه تماس تلفنی مستقیم و چه ایجاد پیام با متخصصان در ارتباط باشند.
مجری طرح، كاهش هزینه های ایاب و ذهاب، اشتغال زایی در شهرستان های دورافتاده و به صورت دوركاری، راه اندازی سامانه تاكسی و پیك اینترنتی را هم بخشی از مزایای سامانه هوشمند كارپایه ذكر كرد.
وی خاطرنشان كرد: تابحال بیشتر از ۲ هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند از راه این نرم افزار بوجود آمده است.
صمدی خاطرنشان كردد: الان بیشتر از ۲۵۰ هزار كاربر ثبت نام كرده اند؛ همینطور حدود ۳ تا ۴ هزار كاربر به شغل ثابت دست پیدا كردند و حدود ۵ هزار كاربر به شغل پاره وقت رسیده اند.1398/08/01
17:00:53
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: اپل , اینترنت , خدمات , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری