در مركز تحقیقات مخابرات؛

ساخت ابر كامپیوتر سیمرغ آغاز شد، همكاری صنعت و دانشگاه

ساخت ابر كامپیوتر سیمرغ آغاز شد، همكاری صنعت و دانشگاه

وب كنفرانس: رئیس مركز تحقیقات مخابرات ایران از آغاز همكاری با بازیگران اصلی صنعت و دانشگاه در ساخت ابر كامپیوتر سیمرغ بنا به وعده وزیر ارتباطات آگاهی داد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از مهر، وحید یزدانیان در جریان نشست با جوانان صنعت و دانشگاه در توئیتی با اشاره به آماده ساختن «سیمرغ» برای پر گشودن، نوشت: همانطور كه وزیر ارتباطات وعده داده بود، برای ساختن ابر كامپیوتر «سیمرغ»، آستین ها را بالا زده ایم.
وی اظهار داشت: امروز بازیگران اصلی از صنعت و دانشگاه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ( ICT ) دور هم جمع شدند تا با هم افزایی، صنعت ساخت ابر كامپیوتر را در كشور پایه گذاری كنند.
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه، بر ضرورت اجرایی شدن ایده های جوانان در راه درست اصرار كرد و اظهار داشت: آنچه مورد تائید وزیر ارتباطات است، سوژه ایده ها و اندیشه های نو و جدید است و باید ایده ها در جهت سیاست كلی وزارت ارتباطات باشد. در این نشست مقرر شد تا علاوه بر برگزاری نشست های صمیمانه با جوانان، سامانه جذب ایده ها و نظام پیشنهادات برای جذب حداكثری ایده های نو، در مركز تحقیقات مخابرات راه اندازی شود.


منبع:

1398/07/19
19:24:39
5.0 / 5
4196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری