در گزارش وب كنفرانس :

جهرمی وجود باند فساد در وزارت ارتباطات را تأیید كرد

جهرمی وجود باند فساد در وزارت ارتباطات را تأیید كرد

وب كنفرانس: وزیر ارتباطات در مورد انتشار برخی اخبار درباب شناسایی باند فساد در وزارت ارتباطات توضیحاتی ارائه داد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از مهر، روز گذشته یكی از سایتهای خبری اعلام نموده بود كه در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی كه از زیر مجموعه های وزارت ارتباطات است، شبكه های فساد سازمانی شكل گرفته كه با دریافت رشوه، مجوز صادر و با سرمایه های مردم بازی می كنند.
محمدجواد آذری جهرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد سوژه مطرح شده در مورد «وجود باند فساد در طبقه دوازدهم ساختمان رگولاتوری» اظهار داشت: من می دانم اینكه می نویسند «فساد در بیخ گوش وزیر ارتباطات در طبقه دوازدهم وزارت ارتباطات» از كجا نشات می گیرد.
وی با تأیید خبر اظهار داشت: ما در برخورد با مشكلاتی كه در وزارت ارتباطات است، جدیت داریم و حراست وزارت ارتباطات این مساله را شناسایی كرده است. اما آن كسی كه اعلام نموده، خودش رشوه داده است و مجرم در پرونده است؛ آن كس هم كه رشوه گرفته ما گزارش آنرا در برج ۵ (مردادماه) به مراجع داده ایم.
وزیر ارتباطات افزود: البته ما از پرداختن رسانه ها به این موضوعات استقبال می نماییم.
جرئیات بیشتر ماجرا...
در این زمینه جمال هادیان سخنگوی وزارت ارتباطات نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، سوژه را تشریح كرد.
وی اظهار داشت: فردی به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بازگشت می كند و تقاضای تاسیس دفتر خدماتی دارد، اما به لحاظ قواعد و قوانین، تقاضای وی منطبق با قانون نبوده است. بنا بر این به وی می گویند كه این درخواست ممكن نیست و بنا بر این وی، پیشنهاد تطمیع و رشوه می كند.
هادیان اضافه كرد: به هر حال پیش از آنكه كسی رشوه ای بدهد و بگیرد، سوژه توسط حراست كشف می شود و هم با ایشان برخورد شده و به مراجع قضایی اعلام می شود و هم به نفراتی كه مشكوك به گرفتن رشوه اند.
وی اشاره كرد: هنوز چیزی ثابت نشده است. اما سوژه و متهمان به دادگاه معرفی شده و با آنها برخورد شده و برخی نفرات از كار معلق شده اند. هیچ یك از كاركنان وزارت ارتباطات و مدیران این وزارتخانه و نیز هیچ یك از كاركنان و مدیران رگولاتوری در این مساله دخالت نداشتند و آن كارشناسی كه به وی بهتان وارد است، هنوز اتهامش به اثبات نرسیده است.
مدیركل روابط عمومی وزارت ارتباطات اظهار داشت: این شخص كارشناس بوده و از زمانی كه به وی بهتان وارد شده، تعلیق شده و پرونده در حال رسیدگی است. اینكه امكان دارد بگویند وی مقصر بوده و یا نبوده را ما نمی دانیم و نمی توانیم فردی كه هنوز اتهامش ثابت نشده را متهم نماییم.
وی اظهار داشت: پیش بینی مان این است كه طرح این مساله توسط یك سایت خبری و ارتباط آن به سایر حاشیه ها با هدف سیاسی صورت می گیرد. در صورتیكه این مساله اصلا سیاسی نبوده و حتی مربوط به الان هم نیست. این مساله مربوط به دو ماه پیش است. اتفاقی است كه در وزارت ارتباطات كشف شده و خود وزارت ارتباطات، خاطیان را به مراجع قضایی معرفی كرده است.
هادیان اشاره كرد: منتظر رای مراجع قضایی هستیم. هیچ یك از كاركنان و مدیران وزارت ارتباطات درگیر این پرونده نیستند.


منبع:

1398/07/15
11:36:18
5.0 / 5
4298
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری