اطلاعات تازه در مورد گوشی تاشوی اپل

اطلاعات تازه در مورد گوشی تاشوی اپل

وب كنفرانس: اپل اختراع جدیدی را به ثبت رسانده كه نشان داده است برنامه های این شركت برای تولید گوشی با نمایشگر تاشو و با فناوری های پیشرفته جدی است.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از آسین ایج، اپل كه اخیرا مدلهای جدید گوشی آیفون خودرا عرضه نموده، می خواهد در آینده نزدیك مدلی از آیفون با نمایشگر تاشو را هم عرضه نماید. برمبنای حق اختراع تازه ثبت شده اپل در اداره علایم تجاری و ثبت اختراعات آمریكا، گوشی آیفون تاشو دارای نمایشگری منعطف بوده و در آن از یك سنسور فشارسنج خاص برای جلوگیری از لطمه دیدن نمایشگر در زمان قرار گرفتن دو بخش آن بر روی یكدیگر استفاده شده است.
اپل از سال ۲۰۱۱ در حال برنامه ریزی برای تولید گوشی تاشو است و اختراع های مختلفی را نیز در این زمینه به ثبت رسانده است. البته این شركت برای مخفی كردن برنامه های خود در این زمینه نیز به شدت در تلاش است. برای اتصال دو بخش نمایشگر این گوشی تاشو از یك لولا استفاده می شود و یك مدار كنترل خاص تغییر موقعیت دو بخش نمایشگر را بررسی می كند تا در صورت تغییر وضعیت، گوشی به وضعیت عملیاتی بازگردد. از همین ابزار برای تغییر وضعیت نمایش داده ها بر روی نمایشگر در زمان تازدن آن نیز استفاده می شود.


منبع:

1398/06/26
15:20:34
5.0 / 5
4721
تگهای خبر: اپل , شركت , فناوری , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری