فراخوان رئیس قوه قضائیه در مورد مشاركت جویی از مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضائی

فراخوان رئیس قوه قضائیه در مورد مشاركت جویی از مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضائی

به گزارش وب كنفرانس فراخوان رئیس قوه قضائیه در مورد مشاركت جویی از مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضائی منتشر گردید.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، متن این فراخوان كه در صفحات رئیس قوه قضائیه در رسانه های اجتماعی انتشار یافته، به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امروزه با گسترش دسترسی های ارتباطاتی، فارغ از چارچوب های سنتیِ خشك و دیوان سالارانه، فضای_مجازی و رسانه های_اجتماعی به فرصتی بزرگ برای كم كردن فاصله های زمانی و مكانی در ارتباطات و به اشتراك گذاری نظرات تبدیل گشته است.
از این فرصت باید برای دریافت نظرات مردم و نخبگان از «ایده تا بازخورد» به بهترین نحو بهره برد.
آسیب های فضای مجازی -كه در جای خود باید به شكل جدی دنبال و رفع شود- نباید ما مسئولان را گرفتار خطای محاسباتی كند و باعث شود كه خویش را از فرصت كم نظیر ارتباط با مردم در این بستر محروم نمائیم.
به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی باید از فرصت با ارزش فضای مجازی بهره برد و با اطلاع از نظرات و سؤال های افكار عمومی، یك حضور مؤثر و جریان ساز را به نفع مردم رقم زد.
نیل به «قوه قضائیه تراز انقلاب اسلامی» در گام دوم، بدون مشاركت و نقش آفرینی مردم، نخبگان و دلسوزان انقلاب ممكن نیست. در مدت كوتاهی كه از مسئولیتم در قوه قضائیه می گذرد، و قبل از آن هم خصوصاً در دوره خدمت در آستان قدس رضوی، از نظرات پرارزش كاربران رسانه های اجتماعی بهره برده ام و از این پس هم امیدوارم خادمان ملت را در ساخت قوه قضائیه ای مردمی، انقلابی و ضد فساد یاری كنید.
بر این اساس اعلام می كنم تا زمانی كه سامانه اختصاصی دستگاه قضائی برای ارتباط دو سویه با مردم و نخبگان در دسترس قرار بگیرد، صفحات متعلق به اینجانب در رسانه های اجتماعی، یكی از مسیرهای دریافت نظرات مردم و نخبگان خواهد بود.
علاوه بر اینكه مردم عزیزمان می توانند رأساً نظرات خویش را از این مسیر منتقل كنند، اینجانب هم حسب مورد، فراخوان هایی جهت دریافت نظرات در مورد ایجاد، اصلاح یا تكمیل برخی رویه ها، رویكردها، دستورالعمل ها و آیین نامه ها اعلام خواهم كرد و در انتظار #نظرات راهگشای صاحب نظران و متخصصان این امر خواهم بود.
امید است این رویكرد مورد رضای خداوند متعال از باب عمل به كریمه ی «و شاورهم فی الامر» و باعث اعتماد و دلگرمی عموم انسان های حق طلب و عدالتخواه باشد. توفیق روز افزون ملت رشید ایران را خواستارم.
سید ابراهیم رئیسی
۱۳۹۸/۳/۲۵
آدرس صفحات رئیس قوه قضائیه در رسانه های اجتماعی:
‏‏
‏ sapp.ir/raisi_org
‏ gap.im/raisi_org
‏ iGap.net/raisi_org
‏ ble.im/raisi_org‏
eitaa.com/raisi_org
‏https: //www.instagram.com/raisi_org
منبع:

1398/03/25
17:32:53
5.0 / 5
4548
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری