انگلستان با كمك هوآوی مدرن تر می شود

انگلستان با كمك هوآوی مدرن تر می شود

به گزارش وب كنفرانس برای یك شركت بین المللی چیزی بهتر از داشتن شركایی نیست كه در همه حال به تعهدات خود عمل می كنند و ثبات را هم برای خود و هم برای شریك خود به ارمغان می آورند.به گزارش وب كنفرانس به نقل از مهر، چند روز پیش بیشتر از ۲۰۰ نماینده از شركای انگلیسی هوآوی در مراسم UK Partner Summit در لندن شركت كردند. در این مراسم هوآوی از به روزرسانی شبكه تامین كننده ها و شركای خود اطلاع داد و از تازه ترین عملكرد كسب وكار شركت، استراتژی همكاری و برنامه های خود برای بازار انگلستان كه یكی از مهم ترین بازارها است، پرده برداشت.
تم امسال در هفتمین سال برگزاری این مراسم، «بیایید با هم رشد كنیم» بود. هوآوی این فرصت را غنیمت شمرد تا تعهدش را به انگلستان تكرار كند، استراتژی خویش را در قبال برنامه های شركای مختلف بیان كند و درباره بینش خود نسبت به فرصت هایی كه در انگلستان است، صحبت كند. شركت كننده های این نشست شامل تامین كننده ها، شركای اكوسیستم، مشتریان كلیدی، تحلیلگران و اصحاب رسانه بودند.
دكتر لیانگ هوآ، رئیس هیئت مدیره هوآوی با سخنرانی در این مراسم از دیدگاه های خود درباره فرصت ها و ترندهای دنیای فناوری اطلاعات (ICT) گفت. وی در سخنان خود تصریح كرد كه دیجیتالی شدن وارد فاز جدیدی از رشد خودش شده. به جهت اینكه مزایای اطلاعات، اتصالات و دیجیتال در دسترس همه باشد، «هوآوی نقش مهمی در عرضه ابزارهای هوشمند و زیرساخت های فناوری اطلاعات ایفا می كند.»
لیانگ هوآ همینطور به تعهد دولت انگلستان برای تبدیل این كشور، به رهبر دنیا در زمینه ۵G و فراهم كردن قابلیت اتصال پرسرعت و قابل اعتماد به شهرها، شهرك ها، مناطق روستایی و تامین شبكه های تماماً فیبر ملی، اشاره نمود.
لیانگ هوآ اینگونه صحبت هایش را افزود: «چیزهای زیادی در اینباره هست كه هوآوی می تواند در آن مشاركت كند. ما نقش پیشرو را در زمینه ۵G برعهده داریم. ما در آزمایش ۵G همراه دولت انگلستان بودیم و آماده هستیم تا از طریق اندازی تجاری ۵G در انگلستان پشتیبانی نماییم. ما در حال پشتیبانی از تكنولوژی «فیبر تا خانه ها» (FTTP) در این كشور هستیم. ما همینطور چاره هایی نوآورانه و رقابتی برای اتصال مناطق صعب العبور داریم.»

هوآوی از مركز آموزشی جدیدش در انگلستان رونمایی كرد
در این مراسم، هوآوی از برنامه هایش برای افتتاح یك مركز آموزشی هم اطلاع داد. هدف این مركز جدید، كه در بیرمنگام واقع شده، توسعه و آموزش مهندسانی است كه می خواهند از طریق حل ها و تكنولوژی ۵G استفاده كنند. هوآوی با امضای یادداشت تفاهم با چهار شركت مهندسی انگلیسی كه از شركای كلیدی آنها محسوب می شوند، پشتیبانی از توسعه مهارت های كاركنان خویش را تضمین كرده است. این مركز توانایی آموزش بیشتر از ۵۰۰ مهندس را در سال دارد و ماه ژوئن امسال افتتاح می گردد.
جری وانگ، مدیرعامل هوآوی انگلستان اظهار داشت: «این اجلاس سراسری فرصت خوبی است تا از شما برای زنجیره تامین باارزشمان در اینجا تشكر نماییم. ما به خاطر روابط انعطاف پذیر و پرباری كه در این ۱۸ سال با شركا و تامین كنندگان در انگستان داشته ایم، سپاسگذاریم. تخصص، دانش و كیفیت خدمات آنها به هوآوی، برای عرضه خدمات به مشتریانمان در اینجا، اهمیت بسیاری دارد. ما مشتاقیم كه رشد و گسترش روابط كلیدی موجود را ادامه دهیم، در حالیكه می خواهیم در آینده زمینه فرصت های تازه ای را به وجود آوریم».
رابین كانوی، مدیر اجرایی شركت ARCC اظهار داشت: «ما از سال ۲۰۱۵ با هوآوی همكاری می نماییم و به دستاوردهایی كه در این مدت با كمك یكدیگر به دست آورده ایم، بسیار افتخار می نماییم. همانطور كه هوآوی به رشدش در انگلستان ادامه می دهد، ما برای ایفای نقش كلیدی در كمك به آنها برای دستیابی به اهدافشان، هیجان زده ایم».
در طول این رویداد، پیت كالینگز از Oxford Economics گزارشی از تاثیر اقتصادی هوآوی در انگلستان منتشر نمود. این گزارش كه با همكاری هوآوی و Oxford Economics تهیه شده، از سهم برجسته هوآوی در اقتصاد انگلستان خبر داد؛ سهمی كه از راه سرمایه گذاری، ایجاد شغل و اعانه ای كه این شركت چینی به خزانه انگستان می دهد، بوجود آمده است.

1398/03/13
15:29:21
5.0 / 5
4270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری