ایران میزبان كنگره سیستم های كلان مقیاس محاسباتی، آخرین مهلت ارسال مقاله

ایران میزبان كنگره سیستم های كلان مقیاس محاسباتی، آخرین مهلت ارسال مقاله

به گزارش وب كنفرانس كنگره بین المللی ˮسیستم های كلان مقیاس محاسباتی و تحلیل كلان دادهˮ برای بار دوم در ایران برگزار می گردد.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، كنگره TopHPC2019 از ۳ تا ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ با حمایت مالی و معنوی مراكز علمی و صنعتی كشور در حوزه استراتژیك تحلیل كلان داده و زیرساخت های آن برگزار می گردد.
از محورهای اصلی این كنگره می توان به محاسبات با كارایی بالا (HPC)، كلان داده، تحلیل داده، محاسبات ابری، اینترنت اشیاء و محاسبات كوانتومی اشاره نمود. "اسپرینگر" (Springer) بعنوان حامی رسمی این كنگره علمی مقالات پذیرفته شده را چاپ و در پایگاه های استنادی معتبر دنیا و ایران نمایه خواهد می كند.
۱۰ بهمن ماه ۹۷ آخرین مهلت ارسال مقاله و ۲۰ اسفندماه امسال زمان اعلام نتایج داوری مقالات است.
در این دوره از كنگره متخصصان تراز اول دنیا ایراد سخنرانی داشته و شركت كنندگان امكان حضور در نمایشگاه تخصصی صنایع كلیدی حوزه تحلیل كلان داده و زیرساخت های آنرا خواهند داشت. از دیگر برنامه های این كنگره برگزاری كارگاه های تخصصی توسط افراد صاحب نام و فعال از صنایع خارج از كشور است تا شركت كنندگان بتوانند ضمن كسب توانمندی مهارتی و شغلی در این حوزه، از تجربیات بازار بین الملل هم آگاه شوند.
سیستم های محاسباتی با كارایی بالا و كلان‏ داده به عنوان زیرساخت های كلیدی و عملیاتی در دنیا معرفی شده اند و در حوزه های مختلف علوم و مهندسی چون نفت و گاز، خودروسازی، هواشناسی و همینطور حوزه های بانكداری و مدیریت و سلامت به كار گرفته می شوند.
كنگره TopHPC با همكاری كنسرسیوم بین‏ المللی HPCC با سابقه ۲۶ ساله در اتحادیه اروپا، برای نخستین بار در سال ۱۳۹۶ با حضور ۱۲ سخنران تراز اول بین المللی علمی و صنعتی، حمایت پنج سازمان بین ‏المللی مرتبط همچون شورای ملی تحقیقات ایتالیا و دریافت بازخوردهای بسیار مثبت داخلی و بین ‏المللی در ایران با محوریت دانشگاه خوارزمی و حمایت دانشگاه ها و شركت های فعال این حوزه با موفقیت برگزار گردید.
1397/10/04
15:17:29
5.0 / 5
4337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری