رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور:

حواشی نصب الزامی برنامه های داخلی بر روی تلفن های همراه

حواشی نصب الزامی برنامه های داخلی بر روی تلفن های همراه

وب كنفرانس: رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور در واكنش به طرح مبحث نصب الزامی برخی اپلیكیشن های داخلی بر روی تلفن همراه توسط شركت های وارد كننده اظهار داشت: این طرح امكان پذیر نیست و نتیجه مورد نظر كسانی كه آنرا عرضه كرده اند به دنبال نخواهد داشت.


محمد مهدی غفوریان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اضافه كرد: مبحث نصب اپلیكیشن ها و برخی برنامه های كاربردی مانند پیام رسان های داخلی پیش از فروش شدنی نیست و متأسفانه برخی افرادی كه هیچگونه تخصصی در این زمینه ندارند نظرات كارشناسانه می دهند.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز اظهار نمود: نصب برنامه پیش از فروش سبب از بین رفتن پلمب تلفن های همراه و مطرح شدن برخی مسائل مانند گارانتی و خدمات بعد از فروش می گردد كه در صورت رخ دادن این موضوع، سبب لغو و یا اشكال در این سیستم ها می گردد.
غفوریان در پاسخ به اینكه آیا امكان دارد این اپلیكیشن ها در شركت های تولید نصب شود، اظهار داشت: این كار شاید در نمایندگی ها و خود شركت های تولید كننده ممكن باشد اما برای این كار باید زمان زیادی اختصاص داده شود كه با عنایت به ارزش پایین بازار ایران برای شركت های تولید كننده بعید است این زمان زیاد را صرف كنند.
وی بیان كرد: اگر بر فرض محال نمایندگی های داخل ایران هم بخواهند این زمان را برای نصب برنامه ها بگذارند در زمان نصب خواهند فهمید عملی غیرممكن را در پیش گرفته اند.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور اظهار نمود: اگر چنین كاری صورت گیرد مطمئناً نتیجه عكس خواهد داشت و نتیجه مورد نظر كسانی كه این طرح را عرضه داده اند نخواهد داشت و برعكس نتیجه ای بسیار متفاوت و منفی در بردارد.
وی ادامه داد: برای پشتیبانی از برنامه ها و پیام رسان های داخلی، به جای طرح چنین موضوعاتی باید كیفیت آنها را بالا ببریم تا مردم خودشان نسبت به نصب اینگونه پیام رسان ها رغبت پیدا كنند، ما باید در پیامرسان هایمان چیزی ورای آنچه كه در پیام رسان های خارجی عرضه می گردد به مردم بدهیم تا مصرف كننده خود به دنبال نصب آن باشد، با گسترش امتیازات و شرایط استفاده مناسب و خاص برای پیام رسان های داخلی می توانیم سبب گسترش آنها شویم.1397/08/30
15:54:24
5.0 / 5
4502
تگهای خبر: اپل , پشتیبان , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری