دیگر نمی توانیم در توییتر لایك كنیم؟

دیگر نمی توانیم در توییتر لایك كنیم؟

وب كنفرانس: گفته می گردد كه گزینه لایك از شبكه اجتماعی توییتر در آینده ای نه چندان دور حذف خواهد شد.به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، خبری كه روز گذشته كاربران بسیاری را با واكنش های مختلف و گاها تندی مواجه كرد، امروز از جانب توییتر حدودا منتفی شد و حداقل برای چند ماه آینده خیال بعضی از این كاربران راحت كرد.

این خبر در خصوص حذف دكمه لایك در شبكه اجتماعی توییتر بود كه توسط اطلاعیه ای كه خود این غول شبكه اجتماعی ساعاتی پس از انتشار آنرا منتشر كرد، معلوم شد این اتفاق قرار نیست در آینده ای نزدیك رخ دهد و كاربران نباید از الان نگران آن باشند.

طبق گزارش وب سایت the verge، با اینكه توییتر قصد داشت با انتشار چنین پیامی در صفحه رسمی خود تا حد زیادی نگرانی كاربران و علاقمندان به این شبكه اجتماعی را بكاهد، اما به نظر می آید كه كاربران همچنان از انتشار این خبر ناراحت و نگرانند چراكه به باور آنها، توییتر و به صورت كلی شبكه های اجتماعی بدون گزینه لایك معنایی نخواهند داشت.

هنوز مشخص نیست كه توییتر به چه منظوری می خواهد یكی از پركاربردترین و اصلی ترین گزینه ها را از پلتفرم خود حذف كند هرچند می داند سر و صدای زیادی را به پا می كند و كاربران بسیاری هم از آن ناخشنود خواهند بود. همینطور هنوز زمان دقیق و مشخصی برای حذف گزینه لایك از توییتر اعلام نشده است اما به نظر می آید این اتفاق در چند ماه آینده اتفاق خواهد افتاد.
1397/08/08
16:01:56
5.0 / 5
5541
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری