نیویورك شهر شكوفایی در هوش مصنوعی

نیویورك شهر شكوفایی در هوش مصنوعی

وب كنفرانس: بر مبنای تازه ترین پژوهش ها و نظرسنجی های انجام شده، شهر نیویورك، شهر شكوفایی در تكنولوژی های جدید نظیر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی نام گرفته است.به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت thestar، با عنایت به آنكه در سال های اخیر تلاش های خیلی از سوی شركت های فعال در حوزه هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات در جهان برای توسعه و گسترش فناوری های نوینی همچون برقراری اتصال اینترنت اشیاء صورت گرفته، خیلی از شهرها و كشورهای جهان درصدد هستند تا بتوانند با توسعه فناوری های مربوطه از پیشگامان و پیشتازان جهان به شمار بیایند.

حالا اخیرا محققان و پژوهشگران فعال در حوزه فناوری با انجام تحقیقات و بررسیهای جدید عنوان كرده اند كه نیویورك، از بزرگترین پیشتازان جهان خواهد بود كه گذار به سمت و سوی جهانی مبتنی بر هوش مصنوعی در آن زودتر و سریع تر از همه جا اتفاق خواهد افتاد.

در این پژوهش ها همینطور ذكر شده است كه قابلیت تسلط بر فناوری های نوینی نظیر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در وب سایت های كاریابی و رزومه های شغلی به عنوان یك قابلیت فردی و فنی مهم لازم و ضروری عنوان شده است.

همچنین گزارش شده است در سه سال گذشته، تعداد مشاغلی كه نیازمند دانش فناوری یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در نیویورك بوده است، ۱۸۲ درصد رشد و افزایش پیدا كرده است و این بدان معناست كه صاحبان مشاغل و كارفرمایان در نیویورك بدنبال افرادی هستند كه به این تكنولوژی و دانش تسلط كافی داشته باشند تا در توسعه ف طراحی و تولید محصولات موردنظرشان بكار آنها بیایند.

در حقیقت می توان گفت تكنولوژی های جدید همچون هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در نیویورك تبدیل به دو فاكتور بسیار مهم برای كارگزینی و انتخاب از میان كاندیداهای موجود برای شغل موردنظرشان شده است.

از جمله بزرگترین شركت های تكنولوژی كه از فناوری هوش مصنوعی بهره می برند، می توان به اپل، آلفابت (شركت مادر گوگل)، آمازون، فیسبوك و اوبر اشاره نمود.
1397/06/03
19:10:19
5.0 / 5
4666
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری