امن ترین شهرهای جهان از لحاظ سایبری

امن ترین شهرهای جهان از لحاظ سایبری

وب كنفرانس: اخیرا گزارش جدیدی از بهترین شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری انتشار یافته است كه نشان داده است زیرساخت های شهری چقدر می توانند در تامین و افزایش امنیت سایبری موثر باشند.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از وب سایت fortune، از آنجائیكه امنیت سایبری در جهان این روزها از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار است، حالا گزارش های بسیاری در خصوص اینكه كدامیك از شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری بهتر رده بندی شده اند، انتشار یافته است.
نكته حائز اهمیت آن است كه این رده بندی ها صرفا توسط تحلیلگران و محققانی كه این تحقیقات را انجام داده و نتایج خویش را با استفاده از این وب سایت اعلام و گزارش داده اند، بیان شده و امكان دارد با سایر نتایج و داده های موجود در گزارش های دیگر تفاوت داشته است.
این گزارش به مرور و بررسی امن ترین شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری می پردازد:
۱. آتلانتا
بعنوان مركز ایالت جورجیای آمریكا، عنوان اولین و بهترین شهر جهان از لحاظ امنیت سایبری را به خود مختص كرده است به گونه ای كه حتی از واشنگتن، پایتخت آمریكا، هم در این زمینه پیشی و سبقت گرفته است.


۲. واشنگتن
بعنوان پایتخت ایالات متحده آمریكا كه یكی از مهم ترین میزبانان علم و فناوری در جهان به حساب می آید، هم زیرساخت های بسیاری را در عرصه علم امنیت سایبری راه اندازی و برقرار كرده است تا در زمره بهترین و ایمن ترین شهرهای جهان قرار بگیرد.


۳. سیلیكون ولی
سیلیكون ولی در ایالات متحده آمریكا همواره یكی از بزرگترین قطب های تكنولوژی در جهان به حساب می آید تا به غول های تكنولوژی این امكان را بدهد تا در این شهر به توسعه تكنولوژی های جدید خود در زمینه امنیت سایبری بپردازند و سپس به سایر نقاط جهان آن را عرضه كنند.


۴. لندن
از آنجائیكه انگلستان همواره در عرصه علم امنیت سایبری و تكنولوژی های مربوطه در جهان پیشگام است، ازاین رو دور از انتظار نیست كه پایتخت آن یعنی شهر لندن هم یكی از بهترین شهرهای جهان در زمینه تامین امنیت سایبری در جهان به شمار برود.


۵. آگوستا
مركز ایالت مین آمریكاست و با اینكه در این رده بندی آخرین رتبه را به خود مختص كرده است، زیرساخت های كاملی برای تامین و افزایش ضریب امنیت سایبری برای شهروندان خود فراهم نموده است.

1397/04/25
14:17:40
5.0 / 5
5095
تگهای خبر: تكنولوژی , سایبر , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری