رئیس سازمان فضایی :

بالن فضایی در اربعین ۱۴۰۲ رکورد خدمات دهی را شکست

بالن فضایی در اربعین ۱۴۰۲ رکورد خدمات دهی را شکست

وب کنفرانس: رییس سازمان فضایی ایران از رکورد خدمات دهی بالن فضایی در اربعین امسال آگاهی داد.دکتر حسن سالاریه رئیس سازمان فضایی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت استقرار بالن فضایی در مرز مهران بمناسبت ایام اربعین ۱۴۰۲ اظهار داشت: استقرار بالن فضایی و عرضه خدمات اینترنتی در مرز مهران (داخل کشور ایران) از ۸ شهریور تا ۱۵ شهریور به انجام رسید.
وی اضافه کرد: همان گونه که قبلاً هم اشاره شد، سال جاری با سکوی جدید و ارتقا یافته پژوهشگاه فضایی به ارائه ی خدمت پرداختیم که از قابلیت های خوبی در کنترل و هدایت برخوردار بود.
سالاریه در انتها اظهار داشت: در طول کل مدت عرضه خدمات فقط ۴ ساعت فرایندهای بازرسی و اصلاح سکو و بالن به طول انجامید و باقی زمان ها خدمات عرضه شد که به شکلی یک رکورد هم به حساب می آید.
به گزارش وب کنفرانس به نقل از مهر، مجموعه بالن و سکوی هدایت و کنترل آن در منطقه مرزی مهران و در ضلع شمالی گمرک مرزی با هدف عرضه خدمات سرویس LTE و wifi به زوار محترم مستقر بود که در این عملیات از دو سکوی هدایت و کنترل یک بالن به نام بام ۵۰ استفاده شد که قادر به حمل محموله ای به وزن ۵۰ کیلوگرم بود.

1402/06/20
12:00:09
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینکهای وب كنفرانس
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری