دادیاران عدالت پرور

بهترین موسسه حقوقی تهران

بهترین موسسه حقوقی تهران

هدف ما در موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور این است که وکیل مد نظر خود را آگاهانه انتخاب کنید و احتمال موفقیت در دعاوی را بالا ببرید.


انتخاب بهترین وکلا از موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور، دعاوی حقوقی و انتخاب وکیل ملکی خوب وکیل کیفری خوب وکیل خانواده خوب و وکیل با تجربه و وکیل پایه یک دادگستری .

انتخاب وکیل از موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور

یکی از بزرگترین دغدغه ها و نگرانی های افرادی که درگیر دعاوی حقوقی هستند یافتن یک وکیل خبره است. همه افرادی که درگیر رویه قضایی هستند می دانند که، رسیدگی به دعاوی در محاکم روندی طولانی و طاقت فرسا است. هر چقدر که زمان رسیدگی به پرونده طولانی تر شود نگرانی ها روز به روز بیشتر می شوند. تنها یک وکیل متخصص و با تجربه است که می تواند در این زمان طولانی، با خونسردی و دانش خود به سمت پیروزی قدم بردارد.

تمام دعاوی حقوقی به نوبه خود مهم هستند اما تعدادی از پرونده های حقوقی به دلایلی اهمیت بیشتری دارند. گاهی اوقات زندگی شخص به قرار صادر شده در محکمه بستگی دارد. ممکن است نتیجه یک پرونده از دست دادن تمام دارایی فرد باشد. یا این که در تلاش برای صدور قرار قصاص برای قاتل عزیزانتان باشید. درست در این مواقع است که نمی توانید آینده خود را به دست هر کسی بسپارید.

موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور سال ها است که چراغ راهی برای رهایی از مشکلات حقوقی است. در این موسسه شما می توانید از میان وکلای مجرب شخصی را انتخاب کنید که برایتان مقبول است. جلسات مشاوره حقوقی این موسسه به صورت کاملا رایگان برگزار می شود. می توانید به صورت حضوری در آن جلسات شرکت کنید. می توانید با وکیل منتخب خود جلسات مشاوره  داشته باشید و مشکلات خود را مطرح کنید. همینطور امکان بررسی رزومه کاری وکیل نیز وجود دارد. در واقع هدف ما در موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور این است که وکیل مد نظر خود را آگاهانه انتخاب کنید و احتمال موفقیت در دعاوی را بالا ببرید.

قبل از انتخاب یک وکیل خوب باید به چه نکاتی توجه کنید؟

موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور در تمام دعاوی حقوقی از جمله کیفری، خانواده، ملکی و … همراه شما است. اما بهتر است قبل از انتخاب وکیل، اطلاعات لازم برای تشخیص وکیل خوب را داشته باشید. در ادامه محتوا سعی می کنیم با ذکر چند مثال از ویژگی وکلای مجرب معیار های سنجش صحیح را در ذهنتان ایجاد کنیم. برای یادگیری مطالب تا آخر محتوا با ما همراه باشید.

ویژگی های وکیل ملکی خوب چیست؟

یک وکیل ملکی خوب باید همواره به روز باشد. زمان در حال گذر است و قیمت اموال غیر منقول نیز در حال تغییر است. یک وکیل ملکی خوب با تکیه بر اطلاعات صحیحی که در مورد ارزش اموال غیر منقول دارد موکل را راهنمایی میکند. گاهی اوقات موکل قصد انجام سرمایه گذاری روی یک ملک مشخص را دارد ولی نمیداند که ممکن است متحمل ضرر و زیان شود. در این زمان وکیل ملکی دوراندیش و خبره او را آگاه می کند که اگر آن کار را انجام دهد ممکن است زیان ببیند.

یا اینکه شخص را ترغیب به انجام معامله و امر خاصی میکند که آینده روشنی دارد. وی با دانش و تجربه خود در حین عقد قرارداد مانع زیان دیدن موکل خود می شود. بسیاری از اوقات در حین عقد قرارداد های اموال غیر منقول عبارت هایی در قولنامه درج می شود که می تواند آینده مال را تغییر دهد. داشتن وکیل ملکی خوب باعث می شود تمام این مشکلات را پشت سر گذاشته و معامله های پر سودی را تجربه کنید.

ویژگی های یک وکیل خانواده خوب چیست؟

وکیل خانواده خوب کسی است که علاوه بر مسائل حقوقی بر مسائل روانشناسی نیز آگاهی دارد. دعاوی مربوط به خانواده نسبت به سایر دعاوی کمی حساس تر هستند. وی بایستی شیوه صحیح رفتار را بداند و تلاش کند از موکل خود در قالب شرایط اخلاقی دفاع کند. وی باید بر تمام مسائل حقوقی تسلط کافی داشته باشد. به طور کلی سعی کنید برای پرونده های خانواده وکیلی را انتخاب کنید که در این حوزه متخصص باشد.

در موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور این امکان به موکل داده می شود که رزومه وکلا را به دقت بررسی کند. وی می تواند مجرب ترین فرد را برای دفاع از پرونده خود انتخاب کند. در دعاوی مربوط به خانواده موضوعاتی مثل طلاق، درخواست نفقه، حضانت فرزند، درخواست مهریه و … مطرح می شود. هر روز امکان این وجود دارد که آیین نامه های جدیدی در رابطه با این نوع از پرونده ها صادر شود. وی باید به روز باشد و از تمام آیین نامه ها و رای های وحدت رویه صادر شده در مراجع قضایی آگاه باشد.

ویژگی های یک وکیل کیفری خوب چیست؟

همانطور که گفتیم دعاوی مربوط به خانواده بعد احساسی خاصی دارند. اما اگر افق دیدمان را گسترده تر کنیم متوجه اهمیت بسیار زیاد دعاوی کیفری می شویم. دعاوی کیفری پیرو قوانین مذکور در قانون مجازات اسلامی هستند. این قوانین به دلیل داشتن ضمانت اجرا تاثیر مهمی بر آینده بزه دیده و بزهکار خواهند داشت. بنابراین یک وکیل کیفری خوب باید نهایت دقت را در رسیدگی به امورات پرونده کیفری داشته باشد.

سعی کنید برای دعاوی کیفری خود یک وکیل متخصص در حوزه کیفری انتخاب کنید. یعنی وکیل علاوه بر داشتن تجربه در دعاوی کیفری بهتر است که تحصیلات عالیه خود را نیز در این حوزه گرفته باشد. وکلایی که تحصیلات عالیه در زمینه کیفری داشته باشند، به مراتب موفقیت بیشتری در دعاوی کیفری کسب خواهند کرد. دعاوی کیفری چون ارتباط مستقیمی با وجه اجتماعی افراد دارند بسیار حساس هستند. یک وکیل کیفری خوب نباید اخلاق و وجدان را زیر پا بگذارد. شما می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد رزومه وکلای کیفری موسسه دادیاران عدالت پرور را در جلسات مشاوره به دست آورید.

اما موضوع به این موارد ختم نمی شود!

پیش تر در مورد ویژگی های تخصصی یک وکیل خوب توضیح دادیم. به طور مثال مشخص کردیم که یک وکیل کیفری خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد و یا مشخص کردیم که یک وکیل مجرب خانواده باید در چه زمینه هایی متخصص باشد. ولی صفاتی وجود دارند که باید به طور عمومی در یک وکیل با تجربه وجود داشته باشند. با بیان چند مورد از این ویژگی ها می توان به راحتی یک وکیل موفق را تشخیص داد.

ویژگی های عمومی یک وکیل خوب

یک وکیل خوب باید وظیفه شناس باشد. وی باید جدیت کافی را برای تمام پرونده ها داشته باشد. گاهی عده ای از وکلا اهمیت چندانی برای دعاوی کم هزینه قائل نمی شوند. در واقع رعایت نکردن این موضوع خیانت در حق الناس است. هنگامی که یک موکل، وکیل را امین خود قرار می دهد و به وی اعتماد می کند وکیل نیز موظف است با جدیت کافی پرونده او را دنبال کند. یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل با تجربه، قدرت قلم او در نوشتن دادخواست است. علاوه بر تجربه و سواد ادبیات قوی نیز تاثیر فراوانی در نتیجه دعاوی دارد. یک  وکیل مجرب می تواند با نوشتن یک دادخواست مناسب سیر پرونده را تغییر دهد.

ویژگی بعدی منصف بودن وکیل است. همواره باید تناسبی میان حق الوکاله و سنگین بودن پرونده وجود داشته باشد. سعی کنید برای دفاع از پرونده خود وکیلی را انتخاب کنید که متوازن پیش برود. عده ای از وکلای بی تجربه برای جذب موکل پرونده های سنگین را با حق الوکاله کم پذیرش می کنند. این افراد به هیچ عنوان مهارت لازم و کافی برای دفاع از پرونده های سنگین را ندارند. حواستان به این موضوع باشد که اگر یک وکیل بی تجربه با نوشتن دادخواست اشتباه سیر پرونده را تغییر دهد، نتایج غیر قابل برگشتی را برای موکل خود رقم خواهد زد.

همه این مهارت ها بخشی هایی از توانمندی های یک وکیل با تجربه است. در این موسسه حقوقی ما در صدد هستیم بهترین وکلای کشور را در دسترس شما قرار دهیم تا دیگر نگران دعاوی حقوقی خود نباشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با مشاوران موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور تماس حاصل فرمایید.

 

1401/09/09
21:23:21
5.0 / 5
533
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینکهای وب كنفرانس
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری