کارشناس خرید ارز دیجیتال کلاهبردار از آب درآمد

کارشناس خرید ارز دیجیتال کلاهبردار از آب درآمد

وب کنفرانس: رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از بازداشت فردی که در پوشش خرید ارز دیجیتال مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، آگاهی داد.


به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، سرهنگ داوود معظمی گودرزی درباره دستگیری این فرد اظهار داشت: مدتی قبل یکی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه و اعلام نمود که مدتی پیش بوسیله فضای مجازی با فردی که خودرا متخصص و کارشناس خبره ارزهای دیجیتال مطرح کرده بود، آشنا شده و این فرد مدعی شده که می تواند با خرید ارز دیجیتال طی مدتی کوتاه سود کلانی به مالباخته پرداخت کند.
وی افزود: شاکی نیز بعد از مدتی به این فرد اعتماد کرده و سه میلیاردریال از سرمایه اش را در اختیار این فرد قرار داده است، اما بعد از واریز وجه دیگر هیچ پاسخی به تماسهای شاکی نداده و در این هنگام بوده که متوجه شده مورد کلاهبرداری قرار گرفته است.
گودرزی با اعلان اینکه رسیدگی به این مساله با فوریت در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت، اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و بهره گیری از مهندسی معکوس موفق به شناسایی متهم این پرونده شده و بعد از گرفتن مجوز از مقام قضایی این فرد را در مخفیگاهش در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران دستگیر و به مقر پلیس فتا منتقل کردند.
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ افزود: متهم بعد از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن به جرم خود یعنی کلاهبرداری از شهروندان در پوشش کارشناس خبره بازار رمز ارز اعتراف کرد.
وی با اعلان اینکه متهم بیش از هشت میلیاردریال به همین شیوه از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، اظهار داشت: همین طور تا کنون و در جریان رسیدگی به این پرونده ۱۴ شاکی شناسایی شده اند و اقدامات برای شناسایی دیگر شکات و مالباختگان همچنان در دستور کار قرار درد.
بگفته گودرزی، برای متهم پرونده ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.
منبع:

1400/08/02
12:50:44
5.0 / 5
293
تگهای خبر: دیجیتال , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری