پارلر با تكنولوژی جدید برگشت

پارلر با تكنولوژی جدید برگشت

وب کنفرانس: شبکه اجتماعی پارلر (Parler) که به دنبال قطع میزبانی وب از طرف آمازون غیرفعال شده بود، روز دوشنبه آنلاین شد.به گزارش وب کنفرانس به نقل از ایسنا، پارلر که محبوب کاربران راستگرای افراطی آمریکایی است، بعد از آشوبهای کنگره آمریکا با اقدام خدمات وب آمازون در قطع خدمات میزبانی وب برای این سایت شبکه اجتماعی، غیرقابل دسترس شده بود اما روز دوشنبه اعلام نمود پلت فرم جدیدش برمبنای فناوری پایدار و مستقل بنا شده است.

پارلر در اطلاعیه ای با بیان راه اندازی مجدد این شبکه اجتماعی، اعلام نمود مارک مِکلِر را بعنوان مدیرعامل موقت خود انتخاب نموده است. جان میتز، مدیرعامل قبلی پارلر ماه جاری توسط هیات مدیره اخراج شد.

خدمات وب آمازون به سبب کوتاهی سایت پارلر در مدیریت محتوای خشونت آمیز مربوط به آشوبهای ششم ژانویه صورت گرفته در کنگره، خدمات میزبانی وب برای این شرکت را معلق کرد که عملا موجب قطع شدن این سایت شد. همین طور شرکتهای اپل و گوگل اپلیکیشن پارلر را از فروشگاههای برنامه خود حذف کردند.

پارلر روز دوشنبه اعلام نمود تکنولوژی جدید وابستگی این شرکت به غولهای فناوری برای فعالیتهایش را قطع کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، پارلر در اطلاعیه ای اعلام نمود در اولین هفته، دسترسی کاربران فعلی خودرا احیا خواهدنمود و از هفته آتی به روی کاربران جدید گشوده می شود. اپلیکیشن پارلر در صفحه اپل استور، خودرا یک شبکه اجتماعی بی طرف با آزادی بیان توصیف کرده که به پشتیبانی از حقوق کاربر متمرکز است. این سرویس شبکه اجتماعی به دنبال اعمال محدودیتهایی توسط فیسبوک و توییتر برای مقابله با انتشار محتوای خشونت آمیز، نزد افراد افراطی محبوبیت پیدا کرده است.

منبع:

1399/11/28
14:32:01
0.0 / 5
1039
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری