مصوبه كمیسیون صنایع برای افزایش اعتبارات شبكه ملی اطلاعات در بودجه

مصوبه كمیسیون صنایع برای افزایش اعتبارات شبكه ملی اطلاعات در بودجه

به گزارش وب کنفرانس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون برای افزایش اعتبارات شبکه ملی اطلاعات در لایحه بودجه ۱۴۰۰ اطلاع داد.


حجت الله فیروزی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (دوشنبه) کمیسیون صنایع، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون پیشنهادات نمایندگان درباره اعتبارات حوزه های صنایع دفاعی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهرک های صنعتی و... در لایحه بودجه سال 1400 مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: پیشنهادات نمایندگان در حوزه صنایع دفاعی درباره کشتی سازی، هواپیماسازی و ایجاد زیرساخت های الکترونیک و ‪ICT‬ بود. همینطور با موافقت اعضای کمیسیون، اعتبارات شبکه ملی اطلاعات افزایش یافت چونکه این مورد یکی از نیازهای ضروری کشور است.
فیروزی افزود: از آنجائیکه به علت نبود امکاناتی مانند گاز، آب، اینترنت، راه مناسب و... استقبال چندانی از شهرک های صنعتی موجود در شهرستان ها نشده است، نمایندگان پیشنهاداتی در حوزه تقویت منابع مالی برای بهبود زیرساخت های این حوزه عرضه کردند که با موافقت اعضای کمیسیون روبه رو شد.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن همینطور اظهار داشت: از آنجائیکه با بهبود زیرساخت های شهرک های صنعتی، انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این عرصه افزایش می یابد، امیدوارم نمایندگان در صحن علنی با پیشنهادات در ارتباط با افزایش اعتبارات این حوزه موافقت کنند.1399/10/02
17:35:59
5.0 / 5
1099
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری