میرزایی:

باید دید وزیر ارتباطات می تواند قیمت بسته های اینترنت را كم كند یا خیر

باید دید وزیر ارتباطات می تواند قیمت بسته های اینترنت را كم كند یا خیر

به گزارش وب كنفرانس یك عضو كمیسیون فرهنگی مجلس درباب افزایش قیمت ناگهانی تعرفه بسته های اینترنتی معتقد است: نباید در اقتصاد نگاه بخشی داشته باشیم؛ بلكه باید علت مشكلات اقتصادی را برطرف نماییم تا معلول های مختلف همچون افزایش ناگهانی قیمت بسته های اینترنت را كنترل نماییم.


حسین میرزایی در گفت و گو با ایسنا درباب اینکه باتوجه به شرایط اقتصادی کشور و نیاز مبرم مردم به اینترنت و فعالانی که شغلشان بوسیله فضای مجازی است یا کارمندانی که به سبب شرایط پیش آمده همچون نیاز به اینترنت در امر دورکاری چرا قیمت بسته های اینترنت همراه از طرف اپراتورها باید به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند؟ اظهار داشت: در علم اقتصاد یک نکته بسیار مهم تحت عنوان همبستگی قیمت ها وجود دارد، اگر در نقطه ای افزایش قیمت ها شروع شد به صورت طبیعی پس از گذشت یک دوره زمانی قیمت دیگر کالاها و خدمات نیز افزایش می یابد.
وی اضافه کرد: بااینکه من افزایش سرسام آور قیمت کالا و خدمات مختلف همچون اینترنت را تایید نمی کنم، ولی نگاه بخشی در اقتصاد و برخورد معلولی با مشکلات هم صحیح نیست؛ بلکه باید علت مشکلات اقتصادی را برطرف کرد تا در نتیجه معلول های مختلف همچون افزایش ناگهانی قیمت بسته های اینترنت را بتوان کنترل کرد.
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباب اینکه آیا اخطار و برخورد وزیر ارتباطات با اپراتورها به سبب افزایش تعرفه بسته های اینترنتی می تواند کاری را پیش ببرد با خیر؟ اظهار داشت: وزیر محترم مسئول صحبت خودش است، باید دید می تواند این کار را انجام دهد یا خیر.
منبع:

1399/05/08
19:03:33
5.0 / 5
2266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری