سامسونگ از ایردراپ اپل تقلید كرد

سامسونگ از ایردراپ اپل تقلید كرد

وب كنفرانس: بنظر می رسد سامسونگ می خواهد پرچمدار جدید خودرا همراه خاصیت مشابه ایردراپ دستگاه های اپل به بازار عرضه نماید.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از انگجت، سامسونگ مشغول توسعه قابلیتی برای اشتراك گذاری فایل ها در دستگاه هایش است كه شبیه قابلیت «ایردراپ»(AirDrop) اپل است. سامسونگ قابلیت جدید خودرا Quick Share نامیده است. وب سایتXDA Developers بوسیله یك منبع مطلع كه موبایل گلكسی اس ۲۰ پلاس ۵Gرا در اختیار دارد به فایل APKاین خاصیت دست یافته است. بدین سبب بنظر می رسد قابلیت Quick Share در پرچمدار آینده سامسونگ رونمایی می شود. این خاصیت هم مانند «ایردراپ» ( در دستگاه های اپل) به فرد امكان می دهد به راحتی فایل های مورد نظر خودرا میان دو موبایل گلكسی به اشتراك بگذارد. كاربر می تواند به انتخاب خود فایل های مورد نظر را با شماره تماسهای موجود در لیست خود به اشتراك بگذارد یا اجازه اشتراك گذاری به دستگاه های نزدیك به خودرا صادر كند.
همین طور كاربران با استفاده از قابلیتQuick Share می توانند فایل هایی را در دستگاه های مجهز به Smart Things به اشتراك گذارند. برای این منظور فایل های مورد نظر باید بطور موقت در Samsung Cloud آپلود و سپس به دستگاه های مجهز به Smart Things منتقل شود. البته با كمك Quick Share فقط می توان در هر بار یك گیگابایت اطلاعات و روزانه فقط ۲ گیگابایت اطلاعات ارسال كرد. از آنجائیكه سامسونگ هنوز این خاصیت را اعلام نكرده، معین نمی باشد در دستگاه های قدیمی نیز قابل استفاده باشد یا خیر.


منبع:

1398/11/06
21:55:58
5.0 / 5
4164
تگهای خبر: اپل , دستگاه , سایت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری