حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تكنولوژی عمان

حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تكنولوژی عمان

وب كنفرانس: شركت های توانمند و برتر صادراتی ایرانی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه ˮتكنولوژی عمانˮ حضور می یابند.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، نمایشگاه تكنولوژی عمان یكی از رویدادهای پرمخاطب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است كه هر سال به میزبانی مسقط پایتخت عمان برپا می شود. در این نمایشگاه بین المللی فعالان و علاقه مندان به این حوزه از سراسر دنیا مشاركت می كنند و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه را به نمایش می گذارند.
تعداد بازدیدكنندگان اعلام شده نشان میدهد كه این نمایشگاه بالاترین ركورد جذب مخاطبان طی ۲۵ سال قبل را داشته است. بنا بر این این نمایشگاه فرصت و مجال خوبی برای دانش بنیان های فعال حوزه فناوری های ارتباطات و اطلاعات ایرانی است تا با حضور در آن، آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی های خودرا به نمایش بگذارند و با به روزترین تجهیزات این حوزه آشنا گردند.
بر اساس اعلام معاونت علمی، همین طور این نمایشگاه به آنها اجازه می دهد كه با شركت های متناظر خود در دیگر كشورها ارتباط بگیرند و بازار خودرا در دنیا توسعه دهند. با عنایت به اهمیت بالای این اتفاق، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در این نمایشگاه حمایت می كند.
شركت های دانش بنیان توانمند و برتر صادراتی برای حضور در این نمایشگاه می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت www.tesc.ir بازگشت كنند.
منبع:

1398/10/18
18:40:10
5.0 / 5
4223
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری