تولید ویدئوی هوش مصنوعی با فایل های صوتی ممكن شد

تولید ویدئوی هوش مصنوعی با فایل های صوتی ممكن شد

به گزارش وب كنفرانس مایكروسافت فناوری هوش مصنوعی جدیدی را ابداع كرده كه تولید ویدئوهای باكیفیت از سخن گفتن افراد را تنها با دریافت فایل های صوتی ممكن می كند.به گزارش وب كنفرانس به نقل از ونچربیت، با اینكه كوشش برای تولید ویدئوهای هوش مصنوعی با استفاده از فایل های صوتی پدیده تازه ای نیست، اما مایكروسافت مدعی است تكنولوژی جدید ابداع شده توسط این شركت منجر به خلق ویدئوهای بسیار باكیفیت و كاملا منطبق با خصوصیت های خاص هر فایل صوتی می گردد.
تا قبل از این برای افزایش كیفیت فایل های ویدئویی تهیه شده، باید فایل صوتی اولیه فاقد هرگونه صدای مزاحم بوده و فرد در آن با حالت عادی سخن می گفت. اما فناوری مایكروسافت پیشرفته تر بوده و حتی در صورت وجود صدای پس زمینه مزاحم و شرایطی همچون هیجان زده و غیرعادی بودن فرد هم می تواند تصاویر ویدئویی باكیفیت را استخراج كرده و خروجی نهایی را تحویل دهد.
مایكروسافت مدعی است فناوری هوش مصنوعی جدید این شركت با بررسی تن صدا، حالت حرف زدن و دیگر خصوصیت های خاص هر فرد خروجی مناسبی از چهره افراد با رعایت حالت های احساسی، خصوصیت های هویتی و جنسیتی نژاد و شخصیت افراد عرضه می دهد.
این شركت برای ارتقای این فناوری هوش مصنوعی از هزار فایل صوتی و ویدئویی ضبط شده مربوط به بیشتر از ۱۰۷ هزار نفر در حالت های مختلفی عاطفی و احساسی بهره برده است.

1398/07/16
22:02:22
5.0 / 5
4609
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری