عدم نمایش ایستگاههای پلیس در اپلیكیشن ویز!

عدم نمایش ایستگاههای پلیس در اپلیكیشن ویز!

وب كنفرانس: اداره پلیس شهر نیویورك آمریكا از شركت گوگل به عنوان صاحب امتیاز اپلیكیشن موقعیت یاب ویز (Waze) خواست كه نمایش خودرو و ایستگاههای پلیس را متوقف نماید.


به گزارش وب كنفرانس به نقل از ایسنا، اپلیكیشن مسیریاب و موقعیت یاب ویز (Waze) كه توسط شركت گوگل توسعه داده شده است، علاوه بر نمایش بهترین مسیرهای رفت و آمد برای كاربران، علائم و نشانه های دیگری باز بر روی گوشی آنها نشان داده است كه یكی از پركاربردترین این علائم، خودرو و ایستگاههای مخفی پلیس راهنمایی و رانندگی است.
با نمایش ایستگاههای پلیس بدین ترتیب كاربران قادر خواهند پیش از رسیدن به محل استقرار مأموران پلیس، سرعت خودرا كم كرده و یا كمربند خودروی خودرا ببندند و دوباره پس از گذر از این علامت، به كارهای مغایر با قانون خود ادامه دهند.
حالا اداره پلیس نیویورك آمریكا از شركت گوگل درخواست كرده است كه این توانایی را دیگر بر روی گوشی كاربران به نمایش نگذارد چونكه گزارش شده است خیلی از كاربران پس از گذر از مقر پلیس، به خلاف های رانندگی شامل سبقت های غیرمجاز، سرعت غیرمجاز، نبستن كمربند و مواردی از این قبیل ادامه داده اند.
بگفته آن پرانتی، عضو اداره ی پلیس نیویورك، با اینكه این علائم به منظور كمك به كاربران برای كاهش ترافیك و افزایش سرعت و بهبود رفت و آمد افراد تعبیه و طراحی شده است اما موارد زیادی باز گزارش شده كه از این توانایی سو استفاده شده است.
او همینطور خاطرنشان كرده است كه این امر محدود به پلیس راهنمایی و رانندگی نمی گردد، بلكه خیلی از ایستگاههای پلیس باز به منظور تست مصرف الكل و مواد مخدر در بزرگراه و جاده های مختلف در شهر و اطراف شهر را باز تحت تأثیر قرار داده است و خیلی از كاربرانی كه از الكل و مواد مخدر بهره برده اند، برای به دام نیفتادن و گریختن از نیروهای پلیس و بازرسی DWI از طریق های فرعی و دیگری گذر می كنند كه این امر به ضرر شهروندان تمام شده و قوانین و مقررات وضع شده در معابر شهری و برون شهری را نقض می كند.

1397/11/24
16:54:19
5.0 / 5
4430
تگهای خبر: اپل , شركت , طراحی , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
WebMeet

webmeet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت وب كنفرانس محفوظ است

وب كنفرانس

کنفرانس تحت وب و چت تصویری